Валідатор не спрацював – викликали поліцію. Блог Людмили Осадчук

блоги / блог Людмили Осадчук
5 541
0
Щоразу, коли заходжу до тролейбуса, хвилююся, що зараз оплачу проїзд через валідатор, а гроші не зніме. І, як це часто буває, обов’язково прийде контролер, і тоді замість 10 доведеться сплачувати 200 гривень. Тому щоразу після прикладання картки до валідатора обов’язково перевіряю, чи зняло кошти. Адже довести контролеру, що той валідатор "пропікав", досить складно, коли на їхніх пристроях не показує проплати.



Щоправда, декому щастить "переконати" контролерів, що валідатор не спрацював. Чернівчанка Аліна зателефонувала до редакції "МБ", щоб розповісти саме такий випадок. Жінка їхала у тролейбусі №5 і постраждала від того, що валідатор вчасно не спрацював.

"Я з подругою їхала в тролейбусі №5 від Калинівського ринку. Я зайняла місце, а подрузі передала телефон, щоб вона оплатила проїзд. Вона приклала спочатку свій телефон, він спрацював, а потім мій – і валідатор теж спрацював. Ми не сумнівалися, що за проїзд оплатили. На одній із зупинок зайшов контролер. Спершу свій телефон показала подруга, і там була оплата, а потім подала я свій. І тут з’ясувалося, що я їду "зайцем", бо кошти списано не було. Мої запевнення, що я не хотіла їхати безкоштовно і що це не спрацював валідатор, контролера не переконували. Люди теж почали обурюватися й розказувати, що у цьому тролейбусі валідатор часто не спрацьовує. Але на мене почали складати протокол. Я була проти. Тоді контролерка викликала поліцію. Коли ми доїхали до Соборної площі, на зупинці вже чекала поліція. Я пояснила ситуацію, але контролер називала мене втікачкою, яка хотіла вийти з тролейбуса і не оплатити. Це при тому, що я спокійно спілкувалася з поліцією й контролеркою. Зрештою після цієї бесіди поліцейські відмовилися складати на мене протокол. Я захотіла розказати цю історію, бо дуже багато людей потрапляють у схожу ситуацію", – сказала Аліна.

У ЧТУ пояснюють, що, відповідно до Правил користування міським пасажирським транспортом, "відмова у пред’явленні контролеру проїзних документів для контролю або спроба пасажира у той чи інший спосіб уникнути сплати штрафного квитка на вимогу контролера оплатити проїзд вважається злісною непокорою вимозі працівника транспорту, який здійснює контроль за перевезенням пасажирів, і передбачає відповідальність. У такому випадку контролер звертається до поліції для притягнення пасажира до відповідальності".

У середньому контролери фіксують за день 110 порушень через несплату проїзду. Із зафіксованих порушень стягнення погашається у 85% випадків.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:40
Голова НБУ пояснив, чому треба робити перехід із «копійок» на «шаги» під час війни
10:29
У Чернівцях відновлюють опалювальний сезон
10:20
В Україні відчутно похолодає: коли знизиться температура та випаде сніг
10:13
У центрі Чернівців обмежать рух: подробиці від міськради
10:00
Росія вночі атакувала дронами з трьох напрямків: як відпрацювала ППО
09:40
Соцвиплати 2025. Як оформити допомогу на дитину з тяжким захворюванням, якій не встановлено інвалідність
09:20
ЗСУ просунулися на важливій ділянці фронту: подробиці ISW
08:59
Росіяни тиснуть на Покровському напрямку, за добу відбито 80 атак - Генштаб

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм