RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Десь місяць тому на нашій тихій та всіма забутій вулиці Драгоманова утворилося стихійне сміттєзвалище. Обрізані гілки з дерев, листя, суха трава... Хто накидав? Управлінська фірма? Мешканці? Чи й ті, й ті?

А на початку листопада фірма "Альтфатер", яка досі відповідала за вивезення сміття, позабирала свої контейнери, а їхній вміст вивернула просто у ті кучугури з листям. Тепер там справжній рай для безпритульних собак.

Кілька разів телефонувала на гарячу лінію міського колцентру. Там чемно записували мої звернення, але результату це не дало. Зверталася також до керівництва управлінської компанії "Містосервіс", під опікою якої перебуває наша вулиця. Проте там пояснили, що "Містосервіс" на Драгоманова може прибирати тільки прибудинкові території, а за тротуари та вулиці відповідає "Регіон-центр".

Написала про ситуацію у соцмережах, опублікувала фото. Відгукнувся депутат Чернівецької райради, а тепер військовий ЗСУ Артем Жук. Він звернувся до представників департаментів та управлінських компаній, які могли б мати стосунок до проблеми. Проте "крайнього" так і не знайшли.

"Усі департаменти та управлінські компанії перекидають одне на одного. Я вже написав усім! Усі просто переводять стрілки", – обурився Артем Жук.

Коло замкнулося. У розпачі я зателефонувала заступникові мера Ігорю Крохмалю.

Він запевнив, що наразі шукають винного. Його коштом – винуватця тобто – і будуть вивозити ті кучугури. Ось що він мені відповів:

"І комунальні служби, і міська рада повинні свої функції виконувати в межах чинного законодавства, яке визначає, що відходи – це продукт життєдіяльності людини. Листя та інша органіка, яка утворилася шляхом природних явищ, – це не є продукт життєдіяльності людини. Правила благоустрою забороняють будь-кому накопичувати та утворювати такі стихійні звалища листя, гілок, висохлої трави. Якщо ці звалища були зібрані, до прикладу, управлінськими компаніями, вони мали за власний кошт це вивезти на полігон і утилізувати. Мешканцям заборонено утворювати такі звалища з органічних відходів на майданчиках чи будь-яких інших місцях у місті. Люди повинні за окрему плату укласти угоди й вивезти це на полігон та утилізувати.

Управління контролю спільно з департаментом транспорту міськради встановить, як утворилося це та інші звалища в місті. Винні посадові особи чи громадяни мають бути притягнуті до адміністративної відповідальності.

Тому що просто взяти з бюджету кошти і за них ліквідувати це опале листя буде порушенням, і ми матимемо проблеми з правоохоронними органами. Адже законодавство чітко розмежовує, що, як і хто має утилізувати. Наголошу, що це не стосується побутових відходів, – там є надавачі послуг, які несуть за це відповідальність", – прокоментував Ігор Крохмаль.

Ну а поки шукають винних, звалище розростається…



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Редактор: Галина Олійник
10-11-2022, 12:13
Коментарів 0 Переглядів 2 967


Внаслідок аварії загинули 17-річна дівчина та 30-річний чоловік

Дівчина спакувала потрібні військовим речі в коробки, які так і назвала – "коробка допомоги"
Блоги
Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році

блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
Добігає кінця 2024 рік. Когось він потішив, інших засмутив, але більшість із нас він тримав у напрузі, випробовував на стійкість, давав приводи ставати сильнішими.

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Прийдешній рік ознаменувався історичною подією для нашої держави – у ніч із 31-го грудня на 1-е січня призупинено прокачку російського (сибірського) газу по газотранспортній системі України до Європи.

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.