RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Нещодавно довелося мені побувати в одному з нічних клубів нашого міста. На перший погляд нічого особливого не привертало моєї уваги. В залі - переважно жіночий контингент, бо для дівчат того вечора вхід був безкоштовним. Поблизу барної стійки один за одним вишиковувались парубки, і кожен намагався зайняти пріоритетну місцину щоб краще було видно як довгоногі красуні на шпильках виляють своїми апетитними (і не дуже) частинами тіла, видаючи екзотичні па на танцювальному майданчику.

Майже всі столики вільні, тому наша компанія без проблем обрала один і з них, куди нас досить люб’язно провів офіціант. В меню нас чекали, звичайно, скажені "мажорські" ціни, та зробивши найраціональніший вибір, ми залишились задоволеними. Отже, типовий і досить очікуваний початок вечора.

Та ми ще не знали, що саме сьогодні нам відкриється секрет чому наші чернівецькі тусовщиці так полюбляють фотографуватися у вбиральнях. Виявляється, що в цьому закладі (і, здається, що тільки в ньому) не можна фотографуватися на особистий фотоапарат! Ну це ще можна було б зрозуміти, бо все ж таки правило закладу. Та дивує інше. Хочеш сфотографуватися – прямуй до вбиральні! Весь персонал так відповідає: "Можна сфотографуватися в туалеті".

Отож, товариші, дарма кепкували з дівчаток, які так активно використовують приміщення вбиралень як найкраще місце для фотосесій. А все набагато печальніше. Бідним пристойним дівчаткам просто таки подітися нема куди. А де ж фотографуватися, коли вас те й діло, що до туалету відправляють?
Редактор: admin
10-04-2013, 22:01
Коментарів 0 Переглядів 14 513

Теги -

Руслан Запаранюк підписав меморандум про співпрацю Чернівецької ОВА та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

34-річний чернівчанин не впорався з керуванням автомобіля "Opel Corsa" та допустив зіткнення з деревом

Наразі проводять роботи з відновлення електропостачання у Хотинській та Глибоцькій дільницях
Блоги
блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
Тролейбуси в Чернівцях із жовтня минулого року працюють без кондукторів

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута / новини
Україна переможе, адже ми знаємо, що захищаємо, тоді як російські війська – ні.

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Не часто доводиться звертатися до послуг лікарів

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
Мій 10-річний син рік жив із родичами в Італії, у невеличкому містечку на півночі

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Ніколи не думала, що грейдерування вулиць у Чернівцях – це насправді нервова робота
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Наберіться терпіння, інакше вам стане зле. Блог Ярослава Волощука
Не часто доводиться звертатися до послуг лікарів
Виготовляють «кікімори» та маскувальні сітки. Блог Надії Будної
Чернівецький політехнічний коледж допомагає українській армії
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги