Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Шось буде. Точно шось буде. Сего року – місцеві вибори. А грабити вже нема шо. Головним, шо можна грабити, лишилася власть.

***Вот її, тобто власть, таку заманливу і таку оманливу, і будуть грабити. А чо? Ну, по-перше, багато хто поняв, що він вср..вся. Окончатєльно і безповоротно. У бізнесі, торговлі, науці, культурі і так далі. Ніц не годен, не росте кокос та ше й вродився у понеділок. Сараку. А робити ж шось тра.

По-друге, дехто вср…вся і вдома. Бо мав бути принцом на білій шкапі, а виявився чмом в тапках і полосатих трусах.

По-третє, багато хто після ЗЕ, Грішків-Лєнок і Сірожі-губєра поняв, шо власть – це всьо легко, просто, всласть і за дві щоки. Захотів - то прийшов і взяв і вже ти начальнік, всі кланяються, підносять, приносять. Бо у тебе – табурет, величаємий у нас должностью і статусом. А то, шо ти як був, то так і лишився піонєрским барабаном, то в нас нікого не обходить. Бо статус в нас – це як індульгенція від Папи. Став начальніком - перестав бути телепнем. Погнали з начальніка – знов став тим, ким був. Вопшим, дарвінізм політічєский в действії.

Ну а, по-четверте, а куди нашому люду податися, як не во власть? Вибор так собі. Мізєр. Або тєжко і багато робити і не дуже багато зароблєти. Або ніц не робити і сидіти на якійсь соцподачці. Або удачно вийти замуж чи женитися, а далі тихо лягти коло порога на коврику і по команді віджиматися і виляти чимсь, аби дали їсти. Або податися на заробітки і там загубитися (в кращому разі), або зароблене вкласти в коробку, імєнуєму квартірою (в гіршому разі). Всьо. Ого кіко всякого. Думав, менше вийде. Вопшим, таке.

А тута власть. І її послідні ресурси. Земля (мало, тіко ізбраним і прібліжонним), бюджет під розпил (ще є, бо деякі лохи ісправно туди платять) і всякі дозвола (достатньо, аби лохів розводити на бабки). А ше ж там можна когось пристроїти до служби. Якогось кума чи фіна. Чи сваху. Бо демократія - то таке. А їсти хочеться всігда. Особенно, коли в страні сама популярна і прєстіжна робота – охраннік (він же сторож). А після него – слуга народу.

Так шо схватка за мєстну власть, бо центральної на всіх не напасешся, буде сродні битві Бога з Дияволом перед Апокаліпсісом. Де, правда, всі Дияволи, а ми – їх паства, себто лохторат.

***

Локальні, но дуже пекельні бої мєстного значєнія, розтечуться по висях і просторах Родіни-матєрі, шо вогонь по евкаліптових лісах Австралії. Від села до села, від сільради до сільради, від Запупиринців до Голосрачинців, від Верхньої Вонючки до Нижньої Смердючки. І всьо то стечеться в послідню тєжку войну за Українську державність – "Мєстні вибори-2020". Після сего настане мир, бо хтось відхватить си клапоть і почне жерти прямо з немитої пригоршні, а решту полізуть зализувати си всякі поражонні місця і вити на небесні світила – хто на яке.

Но главна борба, то канєшно в нас – Черноуці.

Черноуці – то багато шо. То бюджет развітія, який можна пиляти Володьці тіпа на дороги, то купки землі, які можна десь комусь врізати під якусь коробку. І то ше всякі мєлкі заробітки на дозволах, переоформленнях і прочих хринях, до яких так присмокталися різні члєни і члєнкині ради і виконкому. А народ же то бачит, як несподівано "Всяке" стає "Всім" і надуває щоки, шо жаба бульки. І народ си тоже того хоче. Бо він же не рижий. Він такий самий. Він тоже десь вср..вся, ніц не хоче робити, але хоче файно спати і ситно жерти. А власть – єго єдиний шанс поправити шатке положеніє штанів на поясі. Так шо за Черноуці ожідається ключова і епохальна битва сеї войни. Як Сталінград.

І вже всі – на стрьомі. Вже кандидатів у мери я нащитав за пару сотень. Клінічних і просто негідників. А кандидатів у депутати - то вже зо пару тищ є. На кожну калабаню, яму і дірку по пару штук. Но не з лопатами. А з криками "А хто зробит як в Європі?".

Штири мери – на єдну калабаню. Блог Мостіпаки


Но канєшно, главна і ключова позіція в сему кончерті буде у Васі і єго жони Оксанки. У них мєчта – самим ніц не робити і самим ні за шо не відповідати, а тіко ділити по справєдлівості – се "Всьо" - мені, а се "Нічо" – вам. То вони вже зари придивляютси, як би під себе підгребти ключові прохідні партійки – тіпа "СЛуна" і "ОпоПопи". А всякий отстой запхати в "РМ" і тоже пропхати зо пару зябліків, а ше по пару "шнирів" запхати до Тягнибіка, до Юльки, а решту – куди попало. Ну а вже гет зажравшійся, непомірно жадібний і токсичний отстой – списати в утіль на перевоспітаніє до слідующого всир…нія сих, шо будуть. Аби сих замінити тими, яких вже забудуть.

Вопшим, всьо буде в новім горсовєті "Вася". А таких оплошностєй, як то сталося з Курятніком сего літа, Вася і Оксанка собі вже позволяти не будуть. І вони то собі виправили, коли главі правітєльства в камізельці підклали Сірожу-губєра як чісто непорочного політічєского младєнца і почті святого. ЗЕ повірив. Бо тоже непорочний і почті святий. І даже стерильний, шо автоклав.

Ніц нового. Вася і Оксанка за роки їх бурної політічєскої кар’єри поняли, шо таке в нас політіка. Се така велика Калинка. І відчули себе в ній, шо риба у воді. От і розводять лохів там. А оскільки кожен наш політічєский режим, як оказалося, лошастєє, жаднєє і безпринципніє попереднього, то то щастя. Для ушлих проходімців, які рішили, шо політіка - то непахане поле для розведення лохів і стабільних ненапряжних заробітків на них.

Та й кандидат в мери в них вже є. Сірожа. Бо якшо хтось думає, шо Сірожа тамово шастає руїнами мостів, родільних домів і всяких дєтсадіків і дуже ся переймає їх тяжкою судьбіною, то він – лох.

Штири мери – на єдну калабаню. Блог Мостіпаки


Сірожа в Клагенфурті і Аугсбургу був рівно в 365 разів більше, чим в Горішніх Ширівцях і Розтоках разом взятих. І вопше – чхати він на них хотів. На ті Розтоки і Ширівці. А от до колиски черновітцерів в Сірожі особлива ностальджі. Він ше тута не доставив пару рамок з дуба і пару бульок надувних. Ну і не видав ше пару книжок із картінками за щот бюджету. Ну а взагалі – Сірожі траба слава, слава і хвала. Слава єго уму і хвала єго мудрості. Шоби тут не було нікого. Тіко Старий Прохазка і Сірожа. Ну ще десь може трохи Кохановський.

Но так. Дуже трохи. Я, канєшно, з сего і тихо, і голосно ржу, но тра знати Сірожу. Нічо другого єму вже не тра, бо всьо друге в него є. І ні коло чого того він особо не напрягався. І посліднє, шо він отримав почті на халяву – се власть. Власть як трамплін для того, аби вхопити до рук і вчіпити си на шию ланц черновітцерського бургомістера. І в сему єму помогти можуть тіко Вася і Оксанка. Ну бо кому ше той Сірожа тра? Нікому. Тіко їм. Самі ж вони в мери не полізут. Не самогубці ж. Оксанка - то мінімум без п’яти мінут Генсек ООН – наш Гутейреш. Ну а Васю після всіх єго успєхів вибрати можут хіба за гроші. І то дуже крупні купюри. Каждому. По пару крупних. Тищ. Так шо таке. То лишилоси тіко зо "СЛуна" виперти курятнікових. Але то, як вони прокинули курятнікових, коли поклали Сірожу, - то класика развода лохів. А ті чуваки такі. Їм шось дадуть в районах і шось трохи в області, то вони си втруть. І вогирком закусять.

Но то не значит, шо Сірожі буде легко вчіпити си на груди ланц бургомістра-черновітцера, аби нам поставити дубову рамку для знімків і водити нас колонами в краєзнавчий музей за гроші Роми і Стьопи. То будуть перти в ті мери, шо гуси городами до ставка – аби си і нажерти, і скупати. То тих прєтєндєнтів в мери буде та й буде. І коаліція Міша-дохтурь-Дідух-Кобзар, і ше від каждої партії по три штуки, і від депутатів штук 40, і мєстні неадеквати – штук 50, і просто проходімці і сумасброди - штук 100 і ше зо 200 для розкрутки, аби їх писки народ запам’ятав на всю оставшуюся жізнь. Но за всім тим хазяйством буде пазити Вася, а колотити воду кописткою буде Оксанка. Так шо таке.

Ждітє развой і процвітаніє вже з листопада. Ділити всьо будуть по справедливості – вам фіг і ні фіга, а всьо решту – для процвєтанія Черновців. Но при сему ше років зо 5 будуть розказувати, як всьо розвалив Федорук і всьо довалив Каспрук. Як при сему хтось з них сам не впаде в якусь свіжу калабаню, а бургомістра не влупить по чолі дубова рамка для знімків. Хоча, як і влупить, то буде винен Каспрук. Як зари у всьому винен Порошенко. Ну така судьба. Грабити мусять під крики "Тримайте злодія!" А чи був ти злодієм, чи не був і вопше, що робив - то нікого не має інтересувати. Тілівізори не для того сидять на дотаціях дівкам на помаду, аби вам казати то, шо вам треба знати. Вони жеруть Васьові дотації, аби вам показувати і казати то, шо ви маєте бачити і чути. Хітрость така.

Бо власть мусит виживати. А виживати вона в нас може, як тіко буде розводити лохів. Бо без лохів вона вже не буде наша власть. А якась румунська. Чи, не дай Боже, чеська. А то вже геть біда. Там вже просто так не вграбиш. Можуть і за ср..ку взєти. А в нас як почнут власть за ср..ку брати, то яка то вже власть? То вже ніхто туди не піде і образується її вакуум. Повний. І буде капєц нашій Українській державі. Бо яка то держава без Васі, Оксанки, Сірожі, камізельки, Грішки, Лєнки, Мішки, Володьки і прочих спеціалістів іспользувати власть як ресурс для прєвращєнія мєста сідєнія в дєнєжні знаки. А уявіть, шо сего не буде. То в нас ніщих стане в рази більше. А під церквами всіх патріархатів проходу не будуть давати: "Подайте бувшому депутату, меру, перу, серу в камізельку". А так, поки вони власть, то хоч під ногами дорогою до церкви не плутаються. А знай собі шось там граблять і граблять. А в нас всьо ше є і є. Бо земля наша багата – чорнозьом. А в нім і бараболя файна виросте, і негідники. Та такі, шо кров з молоком. Розовощокі, гелеваті, напомаджені, з глазками в кучку. Які. як тіко ви відвернетеся, так і бігають по закромах, так і бігають.

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
12-01-2020, 10:24
Коментарів 0 Переглядів 1144

На Буковині виявили загибле подружжя: чоловік зарізав дружину, а потім вчинив самогубство
Під час сімейної сварки чоловік смертельно поранив свою дружину, а потім, ймовірно, вчинив самогубство
Каспрук отримав грошову компенсацію за період своєї відставки
Меру Чернівців виплатили компенсацію за дев’ять місяців вимушеного прогулу
На Буковині помер учасник АТО Андрій Солонар
Прощальна панахида відбудеться 26 січня о 12.00 в смт Лужани
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Блог Миколи Кобилюка

Блог Юлії Пацаранюк
Чому нам варто відмовитись від позиції "не моє"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Про відсутність власної думки та позиції в окремих чиновників міськради

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
Чи то так завжди було, чи лише віднедавна, але крадуть тепер усе, що погано лежить.

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Він них важко відмовитись і покупцям, і продавцям
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
Лохотрон від Боді й Сірожа на прикормі. Блог Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень
Індекс Олів’є як путь спасєнія і процвітанія Неньки. Блог Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень
Кондуктори, що заряджають позитивом. Блог Надії Будної
Про улюблених кондукторок чернівчан
загрузка...
Відкривається виставка "Парад роботів", де з роботами можна гратися, танцювати, розмовляти, фотографуватися та керувати ними*

"Парад роботів" – це інтерактивна розважально-пізнавальна виставка, на якій будуть представлені роботи з різних куточків світу
Подаруйте собі свято! Замовте для особливої події поїздку в лімузині «Чайка»*

Власник "Чайки", чернівчанин Ілля Чорней, зараз возить на своєму лімузині наречених, відомих артистів та всіх бажаючих проїхатися в ретро-автомобілі престиж-класу.
Після блокування «тарілок» ВОЛЯ може стати надійним супутником телеглядача*

Що робити пересічному українцю, щоб не залишитися без звичних передач та серіалів на улюблених телеканалах?
Знову дістає неприємний запах з рота? Як із цим боротися, розказала лікар-стоматолог Світлана Островська*

Про неприємний запах із рота, причини та способи його усунення ми вирішили дізнатися у фахівця – головного лікаря-стоматолога сімейної стоматології О.С.А Світлани Островської.