Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Тяжола політічєска борба і очістка нравственності не припиняється у Чернауцях ні на мить. Між тим тихо крадуть. Але тихо вже не виходить. Бо й не вміють, і всьо вилазить. То якщо тихо не виходить красти, то голосно кричать і брешуть.

***

Ви аби собі знали і пам’ятали. Як тілько вам впарюють якесь фуфло, тіпа кабінєт мера з фіранками чи заборони гей-парадів, то моцно тримайте всі кишені, сумку, торбу з продуктами, комунальні платіжки, пимжак, штани, цноту і особливо шапку. Бо то значить, що вже лізуть. А нині такі прийшли. Десь рота роззявите на якісь фіранки, чи гей-парад, а шапка чи торба з ковбасою - тю-тю. У власті і коло неї нині голодних треться, що корів в радянських колгоспах навесні біля ясел. У яслах – шиш, але ж голодному то не поясниш – він жерти хоче на халяву й лізе в ясла з ногами, рогами і сватами-братами.

***

З шоу "Кабінєт мера" у виконанні Васі-узурпатора я реально реготав, навіть мій пес гигикав (той, шо молодший). Особливо з того, як очільник наш так поважно усіма фібрами щік пояснював, чого вони дохтура Ростіка послали на драбину. Вони навіть визнали, що до кабінету таки двері були. І не одні, а троє. То воно логічно. Нашо відкривати аж троє дверей, як є Ростік, драбина і форточка. Так, але ж, пацани, куди ви відіс..ли ключі? Вже вкрали? Чи сторож не дав? Ну тоди понятно, хто там у вас главний. І всьо ж таки, пацани, як ключі відіс..ли, вкрали, чи сторож не дав, то нашо ж у вікно - цілого дохтура наук? Шо, шнирів нема? Чи дохтур так багато винен, що єму тих драбин, вікон і форточок вистачить, як коту – на дев’ять повноцінних середніх дохтурських життів? Один лаз – сто дулярів списано.

Нє. Ну, пацани. Як тово ключі вкрали, чи сторож не дав, то й Бог із ними. Но ви ж прийшли, пацани, рєшєнія приймати і об’явили себе госпідарниками на противагу безгоспідарному меру. Рєшєнія! Стратєгію города! Розвой послє вас буде, як каже розвойнутий Паладян. Я за розвой, канєшно. Но з такими госпідарними рєшєніями...

Я про то, пацани, що всьо елімєнтарно. Є троє дверей. Понятно? Понятно. Ключі вкрали, відіс…ли, сторож не дав. Понятно? Понятно. Та в ті троє дверей замки вставляв не "Моссад", а Микола Трохимич. А Трохимич у нас – не "Моссад". Понятно? Понятно. Він з Волині. Ну як Володька з Калічанки. Понятно? Понятно. То які він туди міг замки поставити? Та елімєнтарні, найдешевші, пацани. По 60 герене за старим курсом "по вісім". Понятно? Понятно. Та то їх в Чернівцях будь-який школяр відкриє скрепкою. Вже не кажучи, що елімєнтарний слюсар витягне їх серцевину за лічені хвилини.

Понятно? Понятно. А ви цілого дохтура, вишку, драбину, форточку. Лажа, пацани. А ви ж взяли вєсь город. На вєсь город вам не хватить фірм, фірмочок і прокладочок Митра-помідорника, його корєшів, друзєй друзєй і ваших друзєй і корєшів, аби дірки закрити і відкати розтендерити. Он, виявилося, шо у Митра слюсаря нема. Добре, що хоч драбина була і дохтур. Але, пацани! А як же стратєгічєскі рєшєнія і розвой? А гаспідарство? А щастя для нас всіх? По тілівізору? Та то навіть в Путіна фуфла лише на три роки вистачило для тілівізора. А ви ж не Путін. Просто однією брошуркою політолухів пользуєтеся. Та й нема кого у вас в тілівізор. Всьо якесь фуфло лізе.

Але, з другого боку, пацани. Можу вас заспокоїти, як вуйко, який тоже брошури читав. Всьо у вас пучком і фіст дрючком. У Чернауцях виявилося кіко ватників, вишиватників, фуфайників і просто дебілів, що ваш отвлєкающій маньовр з кабінетом, мав шалений успіх. Народ (особливо вище перелічені) живо інтересуються, навіщо меру в кабінеті штори і чого там не висять старі фіранки з чайнічками і мисочками часів початку реформ Аденауера і "германського економічного чуда".

Також народ хоче знати, шо Вася-узурпатор виявив на дівані і чи були там характєрні п’ятна, як в кабінєті Клінтона. І хто ті п’ятна знайшов? Сам Вася, чи дохтур Ростік? І воощє, пацани, то інтєрєсно, а нашо в кабінєті мера камін? Як Володька на Калічанці досі барабулі посеред хати на вогнищі запікає, а дим у вікна випускає. Але найбільше народ інтєрєсує місце, де живе наш Вася-узурпатор. Уж надто народу, особливо фуфайникам, хочеться знати, які фіранки висять у Васі, чи має він миску (а може навіть і дві), чи в нього чашка - "з когутами", чи ложка велика дерев’яна обгризена, чи ужо мельхіор?

Усьо то народ дуже жме. Бо як інакше? Раз очільники будуть приймати стратєгічєскі рєшєнія і кажуть, шо вони мульйонери, а виявиться, шо в них "фіранки Аденауера", а ложка обгризена, а миска емальована щербата - то не порядок геть. Мусим ся скинути. Бо як нас тако будуть вести в свєтлоє будущєє, а самі штор людських не виділи.

***

Но тим не менше, поки ми щолкали клювами на кабінети і гей-паради, то народ тим часом тирив ЖРЕПи. Хитро тирив. Ну, як вміє, хитро. Розвести лохів, киданути, нагнути, блефанути, шугнути. Крапльоними картами. Народу навіть договори підсунули – тіпа був ти дворнік бідний, але комунальний, всьо офіціально – зарплата, отпускні, больнічні, ПДФО. Опшим, бідний, але "білий". Но тут прийшли ж пацани.

А їм ця бодяга нафіга? Вони ж круті бізнесюки, Сміта-Рікардо читали (в кросвордах). Ну і давай комунальним бабушкам впарювати договора, що ті бабушки стануть як всі – мінімалка "в конвєрті", "больнічні" на ка ся викуся, ну і весь набор мєлкім шрифтом всіх переваг нашого капіталізму – ну тіпа комфортний наш капіталістічєскій флагман "базар Зельоний". А ше перед тим тіпа поломали всі сміттєвози і з тих двох ЖРЕПів, на які пацани вже кинули жадібним оком і вчепилися загребущими пазурами, якось так ніби ненароком не вивезли сміття.

Ну і тіпа начальників ЖРЕПів на растрєл, уволіть. Вася-узурпатор хітьор бестія, комісію придумав, тіпа на фіг я сам увільняти буду, ше по голові гримнуть тазіком – хай комісія рішить, а я тіпа подчінюсь. І пішла канітєль, всьо верещить, сміттє вонєє, дівки в тілівізорах заслинилися, Фейсбук ся перевернув догори дригом – придуркам дали, де пописати. Карочє, як по писаному. ЖРЕПам – опа. Начальників уволіть, бо ні фіга не роблять. І всьо би то нічо. Та забули про головних. Тих бабусь, тьоток і мужичків, які нинішню еліту віниками ганяли, коли ті справляти нужду ходили по під’їздах і бичкували об лавки недопалки "Астри". Ну, бабусі багатьох із них впізнали. Тіпа нову власть. Ну і прийшли з віниками в мерію. На розборки.

Вася-узурпатор, кажу ж, хітьор-бєстія. За фіранку Аденауера. А до бабусь – Середюка. А Середюк бабусям про "реформа комунального хозяйства передбачає демонополізацію архаїзації і культурну революцію деолігархизації тралила трололо…". Карочє, погнав Вова так, що баби погнали Вову. Далі підіслали Бодю, бо Бодя – то уже фактічєскі рєшон вопрос у зами. Но Бодя пока – до діжки затичка. То погнали і Бодю. Опшим прийшов Вася. Почав заколисувати. Казати, які бабці трудяжки, хоч всю сесію верещали, що бабці нічо не роблять. Опшим, пока пролєтаріят трохи шугнув бариг.

Шо буде далі? Опа. Як прийдуть бариги, то буде, як і з ЖРЕПом №12. Був ЖРЕП. Став Тихонович. Вс..вся Тихонович. Наробив боргів. Кинув борги. Тепер перереєстровує контору на "Кум, сват, брат, кумнат, нанашка". І всьо. А всякі там спецкомунтранси, трансліфти і прочая похлебчуть із постола. Бо Тихоновичу – сам Вася-узурпатор "криша".

***

А взагалі-то всьо ж не лише заради бабла ті ЖРЕПи ухайдокати хочуть. У пацанів болєчка. І ту болячку вже ніколи не вилічити. Тіпа, що у Черноуцах на виборах всьо рішають ЖРЕПи, соцзахист і управління освіти. Тому ЖРЕПи рішили ухайдокати і прибрати з них "пацанів Каспрука" - ну тіпа ви знаєте, що ми всі вже тепер у пацанів поділені на "своїх", "чужих" і "лохів". Так от зі ЖРЕПів прибирають тіпа "чужих", аби поставити тіпа "своїх" і дєлать вибори на "лохах". В Тихоновича ж вдалося.

Сидить у раді, личком торгує, надьожний штик. То чому би не блєфануть по-крупному? Ну тіпа там бабушкам - пайок, дєдушкам - поллітра, вєтєранам - откритка, діабєтікам – сахарку. Те саме й з Мартинюком – його мочать, аби прибрати, бо тіпа, як буде "свій", то всі вчителі, вчителиці, нянічки, татки, мамки, бабці і хрещені попруть голосувати, як начальнік скажуть. Хоч за Васю-узурпатора, хоча за Віталь Михалича. а хоч за пуделя кудлатого, лиш би він називався від "Рідного міста", чи від тих, шо Вася скажуть. Отака проста арифметика, доказом якої є тронна рєчь у Фейсбуці випадково заблудшого у мерії зама мера Володимира Богдановича Середюка.

Бо якщо пацани ще щось ховають по ничках, трут по генделиках, шухерять, мухерять, то Богданович всьо влупив. Як кувалдою у старий одвірок: "Деякі з політиканів, бажаючи за необхідне залишати оцю монополію і людей у рабстві комунальних підприємств". Тралала (це моє). ...Залишаючи вплив на комунальних підприємствах для того, щоб на виборах керівники цих комунальних підприємств допомагали їм у передвиборчих кампаніях". Ну то ви поняли, для чого Богдановича однопартійці приватних пацанів, а Паладян приватних дівок до ЖРЕПів приліпили? Вибори робити. Як вони собі думають. Бо ж у Тихоновича вдалося. Личком торгує. От і всьо. А ви думали, що вони вам прибирати будуть.

От лиш про Середюка ніяк не пойму. Якшо він то спеціально, то це диверсія. Якщо по незнанію, то це не компєтєнтно. Ну якщо і спеціально, і не компєтєнтно, то це демагогія. Бо ж не може цілий кандидат наук не здогадуватися про наслідки ухайдокування ЖРЕПів і створення їм "конкурентів" у такий дивний спосіб. Хай би спробував так "віджати" хлібний магазин. Тіпа, ми тут вчора контору створили у квартирі напроти і хочемо хлібцем торгувати. То ви свого власника, директора і бухгалтера виженіть нафіг, а до нас приходьте з усім: прилавками, хлібовозкою, грузчиками, продавцями, ящиками, хлібом. Бо в нас тіпа ніфіга нема, окрім нас, але за нас підписався депутат, який скидав мера, то ми з вами разом хлібом поторгуємо. Як вам така економіка? І з якою швидкістю на шию такому "реформатору" надягли би піддон із батонами? Але тут всьо серйозно. Борьба з монополіями.

А взагалі-то таке враження, що у Чернауцях ото всьо, що тепер випливло і не знає, куди себе притулити, а пре рішати стратєгію города, то воно всьо трохи товкнуте. Бо частина його, те, шо буйне, думає, що скрізь всьо - то лише вибори, і безперервно верещить, слиниться, пирскає і селфиться. Інша ж частина, те, що тихе, думає, що скрізь – одне бабло, всьо бабло, всьо схєми, тьорки, рішалово і відкати. А притомних або нема, або вони з боку дивуються, де то таке всьо взялося. Бо ж ніби раніше було нормальне, а тут раптом… Може у міськраді чимсь таким годують. Наприклад, витяжкою зі свинячої печінки, яка міняє гормональний фон властьімущих, перетворюючи їх на цю ненажерливу, верескливу і нахабну істоту.

***

Ага. Ну да. А ше в нас відмінили гей-паради і всі мєропріятія на захист прав ЛГБТ-спільноти. Голосували за то кращі люди нашого міста, яке з якогось дідька знаходиться під кордоном Євросоюзу, а не в Вологодській області. Серед учасників рєшєнія: приховані і явні алкоголіки, просто пияки, крадуни, приховані наркомани, неуки, пройдисвіти, авантюристи, многожонці, аліментники, мракобіси і просто телепні. А оту бамагу має відтепер у Євросуді відстоювати наше юруправління на чолі з Шибою. З чим я його і вітаю.

Ну і шо робити у такому випадку людині, яка вважає, що вона порєдна? Правильно. Ставати прихильником ЛГБТ-спільноти. От я вже проголошую себе від нинішнього дня прихильником ЛГБТ-спільноти. Бо дуже не люблю пі….сів, особливо політичних, або тих, для яких наша ерзац-політика стала способом грабунку рештків ресурсів міста і країни, а для прикриття вони використовують різну інформполову.

Но. Як би вони не пижилися, як би не надувалися, які би бульки не пускали – жізнь є жізнь і вона розкладе все і кожного на свої місця.

"Мир такой, какой есть. Для тех, кто являются ничем, или позволяют себе стать ничем, в нем нет места" (Відіадхар Найпол, роман "Излучина реки").

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
2-09-2018, 12:24
Коментарів 1 Переглядів 2042

Теги -
загрузка...
Hаписав: Володимир, Коментарів: 0, Новин: 0, 2 вересня 2018 14:30
В новині:
Файно дядько балакає. Я з ним згоден! Якщо Вас теж невлаштовує, що нас грабують серед білого дня - підтримайте петицію: Черговий захват громадської власності
http://e-dem.in.ua/chernivtsi/petition/view/1095

На Буковині голову РДА підозрюють у корупції: не задекларував автомобіль
Чиновник придбав авто за 110 тисяч гривень і вчасно не повідомив про це НАЗК
Вибори до Ради: буковинці отримають бюлетені зі штампами «Вибув»
Такі штампи ставитимуть навпроти прізвищ тих кандидатів, які зійшли з виборчих перегонів
В Україні набув чинності закон про мову. Що це означає
Документ став чинним через два місяці після опублікування його в газеті "Голос України"
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Блог Миколи Кобилюка

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Як у влади, так і в опозиційних політиків мета - власні політичні інтереси, а вже потім Україна та її люди

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Про повернення екс-губернатора


блог Галини Олійник
Блог Галини Олійник

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Не всі готові до змін
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини


загрузка...
У всесвітньому рейтингу щастя 2019 року Україна зайняла всього лише 133-е місце. Хоча, за словами вчених, які проводили дослідження, якщо описати складові індексу щастя, все досить просто.
"Хочемо розвиватися у Чернівцях, щоб люди працювали вдома" (на правах реклами)

Як працюють на одному із найбільших підприємств Буковини ТОВ "Аутомотів Електрік Україна"
"Західний судинний центр" - лікарі, яких ви знаєте! (на правах реклами)

Про особливості роботи центру та переваги методик, які тут використовують, розповіли судинні хірурги "Західного судинного центру" Юрій Оліник та Володимир Савін.
Робимо повірку лічильників води з "Гекон" (на правах реклами)

Дуже важливо вчасно виконувати його обслуговування та повірку лічильника
Мережа «Копійочка» вже вкотре дарує вам призи! (новини компанії)

31 травня мережа магазинів потрібних речей "Копійочка" поповнилась ще одним магазином в м. Чернівці, по вул. Головна 215