Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Мій пес часто не має що робити. Двір малий, то йому скучно… Ну, далі ви зрозуміли.

***

Інша справа – Чернівці. Двір великий, намішано всього – і совка дрімучого, і генделиків пластикових неньки, і австрійського модерну і румунського конструктивізму і просто садигурського села. Тож роботи непочатий край. Там тече, там не їде, там валиться, там паде, там якесь риє, а там інше насипає.

Нашо "поважні" скидають мера?

Але, тим не менше, товаришам, які з якоїсь бісової мами виявилися в нашій ратуші, таки скучно.. Як моєму псу. То вони скидають мера. А чо скидають? Бо вони газди і газдуни, а мер не газдун. Бо той на "Порубному" сидів у корчах, а той дівками під "Черемошом" промишляв, а той шльопками на Калинці на вагу торгував, а дехто взагалі ні фіга не робив, а сесійну залу зробив собі місцем заробітку, а ще дехто файно вженився, а інший файно і вигідно розлучився, а третій за рогом файно курив – дим кільцями через носа пускав. А мера серед них не було. Тому й не газдун.

Нє, ну він може би й хотів в корчах посидіти і мати процент, але ще малий був. А раз не сидів і не газдун, то як такі поважні люди будуть на такого мера спокійно дивитися? Та ще й взагалі пацан оборзів – вони там з кожної картатої сумки і кожної дівки процент мали, труси з дірками на "болоті" ночами пуляли мішками, видаючи "за Версаче", а тут якийсь мер "за гімно" поважних має, ветами обкладає. То, "ату" його "ату". А худобне бидло якось переживе.

Коли «крепким газдам» скучно. Блог Мостіпаки


Як казала хоругва із-за рогу 14-ї школи в особі Віталь Михалича, "піпл сховає". Отож, це отака першопричина скидання мера – газдуни проти не газдуна. Тіпа нє уважаєм пацана, бо чо це він там? На його місці мав бути я, велике і поважне цоб цобе – Віталь Михалич, Валєр Миколаїч і просто Анатоль Анатоліч, і навіть Володька Селфі-Бешлей. А чо... Шо там такого? Сів, сидиш і всім кажеш: "Здравствуйте, царь, очень приятно! Царь, очень приятно, царь! Очень приятно, здравствуйте, царь!" І всі йдуть і щось несуть. І так п’ять років. Ідійоти? Ну, а хто сказав, що буде легко? Тєжкий той шлях Чернівців до демократії, розвою і процвітання. Особливо, коли розвій пре з Калинки, демократія – з підворіття, а процвітання – зі стамбульського базару транзитом через Порубне.

Чого хочуть вождь "поважних"?

Але сиділи би поважні, як миші під віником у бідного попа в церкві, якби у них не було ще більш поважного, ніж вони, і ще більш заслуженого вождя. Але вождь знайшовся. Вождя звати Вася. В миру то поважний секретар Василь Сафронович – у пуховичку чорненькому і з щічками рожевенькими.

Вася – то вождь справжній: при ділах, із ничкою за образом, придуманими історіями "про кришу", "золотий запас Трохимича", яким можна поживитися, про Діму і Юру, які ще все розрулять, про те, що "Бурбаки - ніхто" і про те, як пацани посідають "на потоки", як не буде Каспрука. Все це нагадує класику польського ("Ва банк" і "Ва банк-2") та італійського ("Блеф") кіно, але хто сказав, що лохи – це виключно худобний електорат?

Дуже часто і навіть дуже частенько лохи – це ті, кого той електорат на свою голову обрав. Ну а хто сказав, що буде легко? Це вам не до комунізму йти, де квартира – кожному. Це - демократія Так от, Вася – це геній нашої демократії, вождь лохів і спеціаліст по блефу. До того ж, у Васі, крім "ділов", нички за образом і лохотрону, є ще одна важлива причина скидати мера – мульки.

Мульки - це така штука, яка важливіша навіть за ничку за образом, куди постійно косять оком Васіні лохи. Мулька – це те, що для Васі є священним, як для індуса на скутері корова посеред дороги. Мульку не об’їдеш і не обійдеш, бо вона - в голові. Мулька –це така квазіідеологія, яка квазіполітику і ерзацбізнесмену заміняє світогляд, ідейні переконання, мораль, совість і розуміння межі між "моє- спільне". Мульок у Васі багато. Дуже часто він їх приховує, але вони пруть, як оси із дупла. Мульки ці не мають нічого спільного ні з реальністю, ні зі справжніми мульками.

Коли «крепким газдам» скучно. Блог Мостіпаки


Серед цих мульок реальна лише одна: "Яценюк фінтом абідєл Оксану Петрівну в 2012" (коли викинув зі списку "Батьківщини"), але Вася забув, що перед тим він водив хоровод по Києву і на з’їзді опозиції "Трохимич-полковник КГБ". Все інше, то мульки віртуальні: "Нє уважают", "Отомстю", "Слідят", "Хочуть підставити", "Комуняцькі діти і внуки", "Їм всьо дісталося на халяву", "Вони всіх купили", "Всьо загребли, я їм жити не дам", "Я їх пірву" існує виключно у голові вождя. Але вождь, тобто Вася, чоловік талановитий і вміє переконувати, а тим більше грати на слабостях своїх лохів – жадібності, неуцтві, марнославстві і не вмотивованих амбіціях. І грає, ще й як грає. Лохи ходять, як зомбі, повторюють все, що їм впарить Вася, вірять усьому, що їм впарить Вася, а коли Вася засуне руку за образ, то багато хто із них впадає у транс, екстаз і екзорцизм одночасно.

Хто винен, а кому пофіг

Запитаєте, а при чому тут Каспрук? Та ні при чому. Просто "Льоша", і "півасік" показав крутим пацанам два карасі по лікоть кожен, коли вони збиралися його поставити "у стійло". Ну таке у них життя – самі ходили "у стійлі" старих бандитів, минтів і Михайла Миколаїча, то і всі інші мають ходити. Ідійоти? Ну а хто сказав, що буде легко?

А де тут місто Чернівці і причому тут воно? Теж ні при чому. Пофіг Васі і той Каспрук, і то місто. А тим більше "піпл, який все схаває". Йому головне, аби жили і були здоровими його мульки і щоби із ними йому було добре, тепло і комфортно спати, їсти і жити. А його лохи? Та спише він із них усіх, окрім може Володьки, бо той вміє файно лизати і просити, Боді, бо у Васі він - вумняк (чисто теоретичний чувак для "а пагаваріть"), Алінки, бо куди її подіти, і Ткачука, бо то "пам’ять, то пам’ять, то вічная пам’ять друг друга".

Коли «крепким газдам» скучно. Блог Мостіпаки


А що Бурбаки і при чому тут вони? Та чхали вони на Васю з високого дерева у парку Федьковича – чи то з однієї, а чи з двох різних гіляк. Як і на все, де Вася їм намагається нашкодити. Вкусити він їх може лише там, де мій пес сам себе, коли йому скучно. Бо така реальність, а не мульки. І такою вона ще буде довго. Принаймні, Васі на його життя цієї війни вистачить. А Бурбакам поржати.

Шо впарять "хаваючому піплу"

А шо ми всі? А от нам – "опа, зелена огорожа", як співається у відомій непристойній співомовці. А чому?

Бо по-перше, ми "піпл, який все сховає" (адиси, як файно Віталь Михалича агліцкої в школі №14 вчили).

По-друге, то нам накуплять рогатих іржавих євроблях і порішають із перевізниками, аби нас далі возили, як худобу, але хоча би місяць-два трохи частіше і по графіку, і будуть нам же розказувати, як нас ощасливили (багато хто, втупивши личка у тєліки, врубавши перед тим кавалок склеротичного сала, повірить і скаже: "О! Пацани вкалують для нас!").

По-третє, тихо за дверима, розгрібаючи все, що залишилося, нам будуть верещати, що то "всьо від Каспрука", як в 2011-2013 верещали, що то всьо "від Федорука" і досі кричать, і ми будемо вірити, бо як же інакше – ми ж "піпл, який все сховає", бо жере склеротичне сало, а не дієтичну рибу з високим вмістом фосфору.

По-четверте, з такими ж, як самі, порішають, аби ті кинули по найглибших ямах пару шуфель асфальту при масовому (як на "Євробаченні") збіговиську телекамер, сайтів і газет і "піпл", вражений масштабами дорожніх робіт, дружно загаласає, що "адиси, Каспрук був гімно, а як ці прийшли, то всьо стало лучше", а деякі калічанські бабусі навіть знову стануть дівками.

Коли «крепким газдам» скучно. Блог Мостіпаки


Ага. І основа основ цього балєту. Запозичена із російських пропагандистських брошур мулька про тих, хто у всьому винен (на жаль, чи на щастя, тих, хто випив із крану всю воду, вже нема – виїхали в нормальні країни).

Тобто, в усьому, що буде лажею, а вона нікуди не подінеться, а лише поглибиться, будуть винні:

а) Каспрук, якого не буде в міськраді;

б) Бурбаки, які будуть довго, щасливо і скрізь;

в) Федорук, який просто буде завжди;

г) "куплені Бурбаками", яких ставатиме все більше і більше в міру того, як "крепкі бізнесмени", не менш "крепкі газди" і "ефективні менеджери" в особах Боді Балабола і Тоні Процедури рулитимуть в ефективну дупу;

д) Карімова, яка бачить цих "ефективних" і "крепких" наскрізь і вичислює те місце, яке вони збираються вкрасти, ще задовго до того. як вони про це подумали, як і те місце, де вони не вчилися у школі і купили собі по три дипломи;

е) Кушнірик, бо він на них чхати хотів і колись "Хоругву Михалича" на святій секретарській посаді замінив;

є) Сафтенко, бо Ростіка через її зйомки за сраку взяли, а потім і свої, і чужі "ефективні" роззули і роздягли;

ж) "люди Каспрука і Бурбаків" - це просто всі, хто посилатиме "ефективних" і "крепких" нафіг і писатиме в соцмережах, що вони є клінічні і феєричні неадеквати;

з) "невдячний і не всехаваючий піпл", який на виборах покаже велику рибу багатьом із нині таких ефективних, балакучих і всезнаючих газдів, газдунів і менеджерів;

і) силовики, які "по заказу" мочитимуть цих дрібних і жадібних крадунів і триндунів просто через те, що дрібні і жадібні і що є "план по боротьбі з дрібними і жадібними".

Отак вони і житимуть.

А поки чекаємо кінця липня і відставки Каспрука, бо ж не вдарить Вася вже вдруге писком в перекладину. Не по-пацанськи якось, уважати можуть перестати, хоча за образ й далі заглядатимуть.

Тож все цікаве лише починається. Як казав герой одного відомого радянського кіна: "И сия пучина поглотила ея в один момент. В общем все умерли"...

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
1-07-2018, 10:00
Коментарів 0 Переглядів 1967

Теги -
загрузка...
Буковинка пройшла перший відбір у новому сезоні «Голосу країни» - відео
Марина Фіжделюк з Путильщини пройшла "сліпі прослуховування" на популярному телепроекті каналу 1+1
На Буковині ініціювали службове розслідування щодо поліцейських, які охороняли збори щодо переходу парафії до ПЦУ
За скаргою ЗМІ керівництво ГУ Нацполіції області ініціювало службове розслідування
У Чернівцях на об’їзній занесло фуру, виїзд з міста заблокований
Вантажний автомобіль заблокував виїзд із міста
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Блог Миколи Кобилюка

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Як у влади, так і в опозиційних політиків мета - власні політичні інтереси, а вже потім Україна та її люди

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Про повернення екс-губернатора

блог Олександра Мостіпаки
Огляд головних політичних подій 2018 року – в блозі Олександра Мостіпаки

блог Галини Олійник
Поділ на "чернівчан" та "нечернівчан" дуже помітний у висловах представників фракції "Рідне місто"

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Не всі готові до змін
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
«Володькова погода» і тєнь генсеків. Блог Мостіпаки
Огляд головних політичних подій 2018 року – в блозі Олександра Мостіпаки
загрузка...
"Спокуса" зробить ваш інтим яскравішим (на правах реклами)

Парфуми з феромонами, ароматичні олійки для масажу, різноманітні секс-іграшки – далеко не весь перелік речей, які зможуть зробити ваше інтимне життя значно яскравішим
Привітання з новорічними святами начальника Чернівецького обласного управління Ощадбанку Руслана Запаранюка (прес-реліз)[/center]
У новий рік ми вступаємо у прекрасному настрої, з добрими побажаннями та світлими почуттями. Тримайте їх у своїй душі, у своєму серці кожного дня наступного року, і життя обов’язково віддячить вам за доброту
Корал Тревел Еліт Сервіс: перший рік на чернівецькому ринку елітних туристичних послуг (на правах реклами)

Основна мета створення елітного турагентства – індивідуальний підхід до вимогливих клієнтів, яких цікавлять нестандартні тури, складні маршрути, більш повний набір супутніх послуг
Чернівецький юридичний інститут та коледж НУ"ОЮА" запрошують абітурієнтів на навчання (на правах реклами)

15 грудня 2018 року Чернівецький юридичний інститут та коледж Національного університету "Одеська юридична академія" вкотре відчинив двері для своїх абітурієнтів, які бажають дізнатися про вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту в ЧЮІ та ЧЮК НУ "ОЮА"
STEM-школа INVENTOR – школа для сучасних дітей (на правах реклами)

Помічаєте потенціал у своїй дитині, проте не знаєте де і як його розвинути? Шукаєте русло, в яке направити кмітливість допитливої непосиди? Довірте цю справу центру дитячого розвитку INVENTOR!