Кожній дитині – подорож в казку!

афіша / Інші події
1 440
0
Кожній дитині – подорож в казку!
м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 4а, Стадіон "Мальва"
30 травня, 14.00

Міжнародна благодійна організація "Погляд" разом з "Цирком Кобзов" розпочинають благодійну акцію "Подорож до казкового світу "Цирку Кобзов". Акція стартує в м. Чернівці та триватиме по всій Україні протягом 2013 – 2014 років.

О 14.00 годині 30 травня 2013 року відбудеться перша благодійна вистава "Цирку Кобзов" для дітей з малозабезпечених родин, дітей з дитячих будинків, дітей з обмеженими фізичними можливостями та дітей-інвалідів за підтримки благодійної організації, виконавчої влади м. Чернівці та усіх небайдужих меценатів та підприємців.


За додатковою інформацією, можна зв’язатися з організаторами акції тел.: +3 (067) 243 -80-58,
+3 (050) 388-10-83
e-mail: pr@kobzov.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим