Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка
4 травня, 17:00
Квитки - 150 - 250 грн
Програма концерту:
1. В.А.Моцарт Фантазія фа мінор
2. Й.С. Бах Жарт з Оркестрової сюїти
3. А. Вівальді - Концерт "Зима" 1 частина, із циклу концертів для скрипки з
оркестром "Пори року"
4. В.А.Моцарт " Маленька нічна серенада" 4 частина
5. Й. Штраус Увертюра до оперети Летюча миша
6. Д. Клебанов - Скерцо "Щедрик" (з Квартету пам’яті М. Леонтовича
7. А. П'яцолла Віолентанго
8. В.Зубицький Коломийка з сонати "Фатум "
9. Лейло Ника " Чіка Севіно Коло"
10. В. Раду-С. Грінченко - Румунська весняна хора
11. М. Різоль Чардаш
"Rizol Quartet" Національної філармонії України - унікальний музичний колектив, заснований у 1939 році патріархом баяно-акордеонної школи в Україні, народним артистом, професором Миколою Івановичем Різолем.
А вже з 1946 року колектив є штатною одиницею Національної філармонії України.
За своє довге творче життя ансамбль збагатився неймовірним репертуаром і був свого роду "криголамом" у руйнуванні стереотипів щодо інструменту та формував моду у своєму жанрі.
Сьогодні квартет продовжує та зміцнює традиції родоначальників, виступаючи у складі таких музикантів: заслужений артист України Олег Шиян (перший акордеон), лауреат Міжнародних конкурсів В'ячеслав Мосейчук (другий акордеон), лауреат Міжнародних конкурсів Іван Харченко (акордеон-баритон) та заслужений артист України Роман Молоченко (акордеон-контрабас). Усі вони є випускниками Національної музичної академії України.
Виступи Rizol Quartet залишили незабутні враження у багатьох містах України, Польщі, Італії, Швейцарії, Німеччини, Південної Кореї та інших.
Учасники колективу є володарями найпрестижнішого міжнародного конкурсу серед акордеоністів "Трофей світу" та переможцями міжнародного конкурсу в Італії "Pif Castelfidardo"
У розпорядженні квартету унікальні інструменти (єдині в Європі), що відрізняються за тембральним забарвленням (гобой, кларнет, баритон, контрабас, акордина), що дозволяє виконувати різноманітний репертуар, від класичного до сучасного, в тому числі музичні твори, написані для інструментів, починаючи від органу та до симфонічного оркестру.
Невпинну працю та грандіозний тріумф талановитих музикантів можна вважати унікальним явищем національної культури та надбанням України.