Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Концерти
Клуби
30 липня - 4 серпня
Public
Анатолій Руснак
30 липня
Акустична класична гітара.

"2 People Street"
31 липня
Новий акустичний дует у складі талановитих музикантів - це зворушливий вокал у супроводі проникливої гітари для створення легкої романтичної атмосфери. Тільки головне і нічого зайвого. Вас приємно здивує нове звучання улюблених композицій The Cranberries, Coldplay, Portishead, Radiohead та ін. Приходьте і відпочивайте.

"The Groove Company"
1 серпня
"The Groove Company" - це кавер-гурт, в програмі якого хіти сучасної музики від джаза до рок-н-рола.

"Free Sound"
2 серпня
Запрошуємо усіх енергійних, закоханих у життя і blues, trip hop, rock'n'roll, funk, bossa nova та jazz, молодих душею і серцем Чернівчан на незабутній вечір. Для Вас заграє Free Sound і заспіває Валентина Ватутіна. ШКВАЛ емоцій ГАРАНТОВАНО

Вечірка з чернівецькими гуртами "Кремп" та "DEJAVU band" в рамках проекту "Konstella days"
3 серпня
За майже 10 років свого існування, гурт Кремп неодноразово народжувався заново і остаточно з"явився на світ тоді, коли троє учасників знайшли один одного. Кожна частинка гурту доповнює іншу і в житті і на сцені. Учасники гурту дотримуються думки: чим менше людей і інструментів - тим більше місця для емоцій. DEJAVU band (pop-rock, cover band) - молодий чернівецький гурт, що огортає любов"ю до музики та поєднує ідеєю трьох талановитих молодих людей - Дениса, Павла та Олександра. Тимчасово відсутня учасниця гурту Юлія, проте з осені її тендітні пальці наповнять музику хлопців легким звучанням клавішних. За досить недовгий час свого існування музиканти встигли зарекомендувати себе на місцевій сцені та знайти відданих прихильників, однодумців та друзів з "музичної кухні". Mелодійні авторські композиції а також pізноманітні вітчизняні та зарубіжні кавери, у виконанні гурту "DEJAVU" захоплюють як юних чернівчанок, так і суворих рокерів, адже спектр репертуару гурту з кожним концертом наповнюється все більш яскравими і глибокими нотами та якістю звучання.

"Beer Gun"
4 серпня
"Beer Gun" – це фонтан молодої енергії пошуку, прагнень і постійного розвитку. Їх нескінчений рух до новаторства підносить жанр кавер-гурту до своєрідного витвору мистецтва. Завдяки великій кількості виступів вже ні в кого нема сумнівів в популярності цієї запальної команди, але музиканти доводять кожен раз щось енергетично нове і позитивне. Команда музикантів на всіх виступах відчуває настрій публіки, одразу ж входить в контакт з оточуючими. Всі слухачі в процесі виступу самі стають учасниками запального дійства. Тож зацініть драйв живого спілкування з рок-н-рольним присмаком.
Сьогодні на екранах
Агент Джонні Інгліш: Нова місія

Жанр: комедія, екшн

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 12:20 15:50 19:30
Герой мого часу


Жанр: комедія

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 15:10 19:00
Хижак

Жанр: жахи, екшн

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 14:00 21:20
Коли падають дерева

Жанр: драма

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 20:50
Таємниця будинку іграшок

Жанр: мультфільм

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 13:10 17:00
Монахиня

Жанр: жахи

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 17:40 10:30
Агент Джонні Інгліш: Нова місія

Жанр: комедія, екшн

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 11:30 18:00 19:40 14:10
Проста послуга

Жанр: трилер

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 19:10 21:30 15:50
Хижак

Жанр: жахи, екшн

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 13:10 21:20
Праведник 2

Жанр: трилер, бойовик, кримінал

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 12:00 15:10