Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Концерти
Клуби
26-30.11.2012
Public
Іван Боголюбський
26.11.2012
Блюз-роковий гітаризм.

"Free Sound"
27.11.2012
Інструментальний кавер-бенд з програмою в стилі down tempo.

"Знак води"
28.11.2012
"Знак води" - це поєднання несамовитої молодіжної енергетики зі спокоєм, що його випромінює досвід. Їхні мелодії і тексти відчуті і прожиті, їхні емоції - справжні, а творчість не залишає байдужим.

"Zapaska" Україна та "Kuzmich Orchestra" Чехія.
29.11.2012
Zapaska – інді-поп дует, який робить музику за принципом live looping. Дует використовує різні джерела добування та видозмінення звуку: акустичні інструменти (гітара, усні гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів. Zapaska створює насичені музичні композиції, прості й експериментальні водночас.
Композиції Kuzmich Orchestra коливатися між інтимною м\'якістю у супроводі надзвичайного співу Дороти Барової, електро-акустичним нео-фолком, в якому акустична гітара переплітається з вокалом і жорстким біг-бітом, в якому переважають повторювані гітарні та бас-гітарні рифи з мінімалізмом барабанів.

"Mexican Party" з гуртом "Green Silence"
30.11.2012
"Mexican Party" з гуртом "Green Silence" м. Львів, конкурси, замовляй 3 текіли та отримуй 4-ту у подарунок, запальні мексиканські танці, призи за кращі костюми, вхід вільний.
Ей, Аміго! Бери свою Мучачу і приходь до нас! Всеодно, що вже завтра зима і до нового року залишився місяць! В пабі Public буде спекотно, буде текіла і буде Мексика! Запальна вечірка зі справжніми майстрами створення гарного настрою – гуртом Green Silence. Під їхню музику неможливо встояти на місці. Це суміш з джаз-року, диско-фанку та ска! А десятилітній стаж команди та незліченна кількість концертів по всі Україні й за її межами, підтверджують неодмінний професіоналізм музикантів. Найяскравіші аміго і мучачі отримають призи від закладу. І не забувайте, що кожна 4-та текіла в подарунок! В додаток до цього – конкурсна програма та вибухові мексиканські танці. Вхід вільний, якщо вдасться перетнути кордон зі справжніми мексиканцями…
Сьогодні на екранах

Жанр: комедія, мультфільм, мелодрама, сімейний, музика

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:00 15:40

Жанр: комедія, сімейний

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 13:40 17:20
Стукіт у двері

Жанр: трилер

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 17:50 19:20

Жанр: трилер

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 15:50

Жанр: комедія, бойовик

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:10 19:40

Жанр: мультфільм, пригоди, сімейний

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:00

Жанр: трилер

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 15:00 17:00Жанр: комедія, бойовик

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 17:40 19:40

Жанр: драма

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 19:00

Жанр: трилер

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 13:00