Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Концерти
Клуби
6-12 березня
Public
Public
Іван Боголюбський
6 березня
Класика гітарного блюзу та блюз-року.

"Jazz Do It"
7 березня
Інструментальний дует (труба та саксофон) який зробить легку атмосферу, виконуючи відомі сучасні хіти в стилі Lounge, Smooth Jazz & Soul.

Святкування Міжнародного Жіночого Дня. Вітають гурти "ConTrust" м. Львів, "Гудіні" та "Beer Gun" м. Чернівці та спеціально запрошені ілюзіоністи. А також гурт "Гудіні" презентує свій дебютний кліп на пісню "Зачекає".
8 березня
"ConTrust" - яскравий та неординарний проект, що в своєму складі використовує електро акордеон та електро скрипку. Завдяки спеціально розробленим звуковим ефектам та можливостям інструментів гурт працює в різних стилях , створює свої інструментальні обробки відомих рок композицій, грає кавери на вже відому поп та джазову музику, не залишає осторонь класичні акордеонні та скрипкові твори і звичайно ж фольк, як український так і різних народів. "ConTrust" - гурт, назва якого в перекладі означає "з довірою", з довірою до творчості. Ось чому основною метою учасників є не просто відтворити музику,а створити повну звукову картину і дозволити слухачеві довірити свій настрій. Творчість гурту "Гудіні" підтримує і додає оптимизму, наводить на потрібні думки, допомагає не зійти з обраного шляху, надихає і налаштовує на романтичну хвилю... Кожне слово, кожен акорд магічним чином зігріває та несе позитив, заряджає бажанням святкувати і ділитись світлом з оточуючими!

"ҐоґодзиҐанскі"
9 березня
ҐоґодзиҐанскі – український гурт, створений в кінці 2014 року. В основі репертуару – композиції, що поєднують в собі акторську майстерність, вокальні дані та харизму фронтмена гурту Андрія Федотова(Федота) з новим, неповторним звучанням музики, де, окрім традиційних гітари та бас-гітари, звучать екзотичні цимбали та оригінальні ударні інструменти. Неповторний саунд довершують віртуозні партії кларнета. Самі виконавці стиль гурту визначають як "пост-клезмер", що, можливо, дещо незвично. Адже як може бути "пост" клезмер? Та на це питання музиканти відповідають дуже просто. Клезмер – це традиційна народна музика. А "пост-клезмер" - все інше, що дотичне до неї, але не має під собою національної основи. Вже за перший рік роботи гурт випустив дебютний альбом під назвою "В тую мить" , де наскрізною ниткою проходить тема теперішнього життя учасників гурту. Цей альбом можна цілком вважати автобіографічним, а також таким, що яскраво окреслив стиль "Ґоґодзів" та їх неповторне звучання. Зараз гурт активно працює над презентацією альбому "В тую мить", а також напрацьовує матеріал на наступні компакт-диски. Кредо музикантів – свобода понад усе, як у житті так і в музиці.

"FREEDOM"
10 березня
Гурт був заснований восени 2012 року. Команда одразу приступила до власної творчості, але також була створена кавер-програма, яка й досі межує з авторською музикою групи. Практично з початку існування хлопці почали активно гастролювати, за рік відвідавши більшість великих(і не тільки) міст України концертуючи клубами, фестивалями, теле та радіо ефірами, а також приватними виступами. Крім основної програми, яка налічувала кавери та пісні групи, появилась ще й акустична, що значно збільшило різнобічність репертуару. Набравшись досвіду і здобувши певний успіх в межах своєї діяльності Freedom приступив до запису своїх пісень, в результаті чого був випущений кліп на пісню Slavery, текст якої був запозичений у відомого блюз-мена Річчі Хевенса. Відео одразу взяли в ротацію першого альтернативного телеканалу A-One, а також Star TV. На разі Freedom продовжує завойовувати публіку активно гастролюючи та розширюючи матеріал.

"Форшлаг"
11 березня
Основні напрямки музики гурту: джаз-рок,класичні рокові баллади,фанк-балади. Також ми експерементуєм з народною музикою, переробляючи національний молдавський та балканський фольк в джаз-рок.

"Beer-Gun"
12 березня
Гурт "Beer-Gun" це спалах драйву, це вибух емоцій, це яскравий і переконливий доказ того, що рок-н-ролл живий!
Сьогодні на екранах
Земля тролів

Жанр: пригоди, фентезі

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 10:30 16:40 18:50
Іноземець

Жанр: трилер, боєвик

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 21:10
Будинок "Слово"

Жанр: документальний

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 13:00 14:40
Дихай

Жанр: мелодрама, біографія

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 16:40 21:20
Щасливий день смерті

Жанр: містика

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 12:30 14:50 19:00
Коко

Жанр: мультфільм, пригоди

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 14:20 16:50
Хто в домі тато-2

Жанр: комедія

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 19:20
Вогнеборці

Жанр: драма

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 21:00
Ліга справедливості 3D

Жанр: фантастика, боєвик, пригоди

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 12:30
Кіборги

Жанр: драма, боєвик

Кінотеатр: Ефект

Сеанси: 16:00 18:00