Аліна Гросу каталася на лижах на Закарпатті

---
2 097
0
Під час зйомок концерту "Пісні-2006" вона вразила усіх вишуканою зимовою курточкою: якщо раніше Аліна красувалася у білому шкіряному жакетику з кольоровими хутряними "хвостиками", то цього разу прийшла у коричневій курточці з коричневими хутряними вставками. Хутро, як виявилося, лама, а курточка, як і її попередниця, – виріб заморської фірми "Bloomarin" – ексклюзивне замовлення вартістю у 5000 гривень спеціально для маленької.
– Аліна хоча й маленька дівчинка, але зірка. А зірки повинні виглядати гарно, іноді навіть із викликом, – поділилася з журналістом "Газеты по-киевски" мама Аліни Анна Гросу. – Тому ми намагаємося одягати її дорого. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують