вернісаж

---
2 703
0
У меморіальному музеї Володимира Івасюка відкрилася виставка "Поетична кераміка" художника Іллі Василовича. Вона присвячена 57-й річниці з дня народження Володимира Івасюка і триватиме до 6 березня. На відкритті були присутні родичі, вчителі та друзі художника. На виставці представлено тридцять робіт митця, більшість із яких він створював під музику Володимира Івасюка.
Це вже друга виставка Іллі Василовича. Перша відбулася в художньому музеї у липні 2003 року і отримала схвальні відгуки преси та фахівців. Але кераміка – не єдине захоплення художника. Він також пише вірші, один із яких був покладений на музику Василем Данилюком.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим