– Вперше у житті я дозволила собі справжній зимовий відпочинок, – поділилася вона з "Фактами". – Я так багато працювала, що на деякий час вирішила забути про все і взагалі не дивитися жодних телепередач. Спілкування з дітьми для мене – найкращий відпочинок.
Доки син з онуком каталися на лижах, Софія з невісткою каталися на санках. Стати на лижі зірка не ризикнула. На прохання співачки в її апартаментах встановили ялинку, іграшки вона з онуками купувала сама. Під ялинку онуки поклали бабусі песика від Сваровскі, син і невістка – скриньку з червоного дерева.
Різдво Софія Ротару зустріла у своєму заміському будинку у Кончі-Заспі, а згодом вирушила разом з онуком до Маршинців. Сестра співачки приготувала розкішний подарунок – вишиту бісером ікону Миколи Чудотворця. Софія Михайлівна заздалегідь відправила до Маршинців солодощі, косметику, а також величезних надувних сніговиків, фотографуватися на фоні яких ходить усе село.