Хто представлятиме в облраді райони?

---
1 735
0
Вибори до обласної ради вперше відбувалися за партійними списками. Аналітики попереджували, що це обернеться тим, що деякі міста і райони взагалі можуть бути не представлені в обласних представницьких органах влади.
Результати виборів це підтвердили. У Чернівецькій області зі 104-х депутатів облради 62 мешкають у Чернівцях. Якщо порівнювати кількість жителів Чернівців і області – виходить 1:4, отож це не виглядає справедливим.
А як представлені сільські райони! Путила не має в обласній раді жодного представника. Сокирянщина делегувала аж одного. Лише двоє обранців нової обласної ради представляють Кельменеччину. Зате сім депутатів має Глибоцький район, в тому числі одразу троє із села Кам’янки. Тобто майже стільки ж, як від усієї Хотинщини (четверо).
Від Кіцманщини до облради пройшло п’ятеро депутатів. Проте... Добре відомий на Буковині Іван Шилепницький, що живе в Лужанах, дбатиме і про районні справи, однак, слід визнати, що в нього буде значно більше клопотів обласного масштабу. З головою вистачить турбот на власному підприємстві й директору Лужанського експериментального заводу Петрові Федірку, який до того ж є чернівецьким мешканцем. Так само й начальник центру електрозв'язку №2 "Укртелекому" Петро Шевага, який мешкає у Заставні. Підприємець Наталя Слободянюк, хоч і має оселю в Мамаївцях, але, як кажуть у тамтешній сільраді, вся у підприємницьких справах, які веде в обласному центрі. Залишається директор ПП "Володимир-Буд" В. Токарюк зі Стрілецького Кута.
Я буду щиро радий, якщо помилюся у своїх припущеннях і попрошу вибачення у депутатів за песимістичний прогноз, але, гадаю, що під час виборів до місцевих рад варто було поки що зупинитися бодай на змішаному типі голосування: половину обирати мажоритарників, а половину за партійними списками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.