RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Буковина» насилу здолала «пивоварів»Першу перемогу на весняному етапі друголігової першості України з футболу отримала чернівецька "Буковина". Щоправда, гра вкотре оновленої і омолодженої команди поки що не вражає...

"Буковина" – "Оболонь-2" –
1:0 (1:0)
Гол: Олександр Семенюк (12 п.).
Стадіон "Буковина". 1400 глядачів. 13 градусів.
"Буковина": Василь Раковіца – к, Богдан Скибінський, Петро Климус, Сергій Краснік, Олександр Маковійчук (Олександр Крохмалюк, 62), Дмитро Мельничук (Валентин Бужак, 58), Олександр Ткачук (Василь Дроняк, 87), Олександр Тодорович, Владислав Дроздик (Валентин Заяць, 46), Олександр Семенюк (Роман Степанков, 58), Володимир Киф’як (Богдан Тодоріко, 89). Запасні: Іван Іленьків. Тренер – Юрій Шелепницький.
"Оболонь-2": Віталій Антипов, Сергій Конюшенко – к, Олександр Жданов, Ігор Комар, Іван Зубахін, Євген Чуприна (Дмитро Лободін, 23), Павло Лук’янець, Дмитро Мерзлікін, Олексій Чернишов, Андрій Кандауров, Олександр Горзов (Владислав Коробкін, 63). Запасні: Сергій Погорілий, Ігор Брідня, Олексій Барабаш, Олександр Зуєвич, Роман Яценко. Тренер – Павло Матвійченко.
Судді: Ростислав Кусень (Львів), Ярослав Коломис, Павло Кравцов (Рівне). Резервний суддя: Віктор Антимійчук (Чернівці). Делегат ФФУ – Володимир Дзюба (Вінниця).
Попередження: Ігор Комар (12), Дмитро Лободін (67), Олександр Жданов (83).

Відкриття футбольного сезону виявилося для місцевих уболівальників певною мірою сюрпризним, адже вони побачили
кардинально оновлену і омолоджену команду. Наразі важко сказати, наскільки це боєздатний і перспективний колектив, натомість можна констатувати, що "нова" головна команда буковинського краю у першому весняному домашньому матчі потішила своїх шанувальників якщо не вельми естетичним і конструктивним футболом, то принаймні вольовою перемогою.
У дебюті зустрічі суперники грали здебільшого, як кажуть, без воріт. Хоча і обмінялися на 4-5-й хвилинах схожими за неточністю ударами Олександра Маковійчука та Павла Лук’янця з карного майданчика вище воріт. Натомість перша ж серйозна атака "Буковини" завершилася для гостей фатально. На 12-й хвилині Олександр Семенюк вдало скинув м’яча головою Володимиру Киф’яку на хід, той увірвався до карного майданчика, але пробити по воротах йому захисники не дали, щоправда, з порушенням правил. Футбольний вирок холоднокровно виконав кращий голеадор чернівчан – Семенюк, який, як кажуть, "розвів" м’яч і воротаря по різних кутах. За дві хвилини Семенюк і Киф’як вивели сам на сам з голкіпером Владислава Дроздика, але Віталій Антипов не дав півзахисникові "Буковини" проштовхнути м’яча повз нього і вийти на порожні ворота. Перший реальний шанс відігратися "Оболонь-2" втратила на 25-й хвилині, коли Андрій Кандауров міг з ходу пробити після флангової передачі з середини штрафного майданчика. Він вирішив прийняти м’яча на груди, а тим часом підтягнулися і оборонці. На 31-й хвилині Петро Климус перекинув м’яча через захисників Киф’яку, який вийшов на побачення з Антиповим, але той вчасно залишив свій пост і на якусь мить випередив буковинського форварда. Ще через дві хвилини Олександр Тодорович навісив з лівого фланга в район воротарського майданчика на залишеного без опіки Семенюка, який пробив головою у кіпера. За хвилину Лук’янця вивели сам на сам з Раковіцею, але капітан "Буковини" сміливим кидком у ноги відвів загрозу від власних воріт. На 40-й хвилині Кандауров скинув м’яча головою під удар Олексію Чернишову, який з 10 метрів у падінні пробив вище воріт.
Перший, що заслуговував на увагу, епізод у другому таймі відбувся аж на 63-й хвилині, коли Валентин Бужак ефектно бив через себе метрів з десяти, але не влучив у "рамку". На 65-й хвилині підступним ударом з далекої дистанції намагався застати зненацька Раковіцу Лук’янець, але, попри небезпечний "проїзд" м’яча перед воротами, голкіпер господарів дістав його з кута, а повторним кидком і накрив шкіряну кулю. Через дві хвилини киянам випадково допоміг арбітр Ростислав Кусень, який перервав свистком "втечу" Киф’яка з центру поля відкритою до воріт дорогою для того, аби покарати жовтою карткою Лободіна за грубу атаку автора перспективної передачі. На 70-й хвилині воротар "Оболоні-2" забрав м’яча в ногах у Романа Степанкова, якого на ворота вивів точним пасом Тодорович.
Кінцівка поєдинку, як і початок, минула практично "без воріт", що було на руку буковинцям, які записали до свого активу перші весняні три очки.
Серед інших матчів відзначимо перемогу практично вже першолігової "Десни" в гостях над "Факелом" та матч за участю "Княжи", у складі якої забитим м’ячем відзначився нещодавній гравець "Буковини" Олександр Дележа. Останній разом із екс-колегою по команді Олегом Керчу, який тепер виступає за "Десну", були присутні на матчі "Буковина" – "Оболонь-2".
Інші результати 19 туру. Карпати-2 – Княжа – 3:1 (Женюх, 60, А. Ткачук, 67 п., Голодюк, 90+3 – Дележа, 85), Верес – Чорногора – 1:0 (Скороход, 17), Боярка-2006 – Нафтовик – 1:2 (Калініченко, 17 – Кагуй, 21, Кузьо, 56), Нива – Житичі – 2:0 (Дурай, 24 п., Удич, 49), Факел – Десна – 1:2 (Микуляк, 20 – Колодін, 30, Круковець, 74), Динамо-3 – Рава – 0:1 (Габян, 86).