Наш тенісист – потенційний мільйонер?

---
1 810
0
Майстрівський рубіж вихованцю і сину Валентина Бобицького підкорився на зимовому чемпіонаті України в Дніпродзержинську, де він у парі зі старшим на рік Артемом Смирновим з Києва виборов "срібло". Обоє вони представляють клуб "Стірол" (Горловка). На шляху до фіналу вони вибили з боротьби, зокрема, сіяних другими Дениса Мільченка (Кременчук) і Сергія Руденка (Харків).
Якщо Антон й надалі працюватиме над собою і прогресуватиме такими ж темпами, він має непогані шанси з часом дорости до світової тенісної еліти, представники якої доволі непогано заробляють – навіть мільйонами. Але поки що в нього треба вкладати.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим