Відкрили магазин свічок і образів
Нещодавно на подвір’ї храму Різдва Пресвятої Богородиці у Сторожинці було освячено першу в районі крамницю церковного начиння. Продають тут календарі, релігійні книги, свічки, образи, тобто те, що потрібно для богослужіння і ритуального дійства. Допомагали у відкритті магазину спонсори-меценати В. Ілько та З. Миронюк. На будівництві найбільше відзначилися Володимир і Михайло Мангери із села Панки.
Новоселиця залишилася без голови
Третя позачергова сесія Новоселицької міської ради 20 липня задовольнила заяву мера міста, члена Соцпартії Віктора Скрикуляка про дострокове припинення повноважень у зв’язку з погіршенням стану здоров’я та звернулася до Верховної Ради з клопотанням про призначення позачергових виборів Новоселицького міського голови. Сам міський голова на сесію не з’явився. Неофіційна причина відставки – відсутність допомоги місту з боку районної влади, зокрема й у подоланні наслідків підтоплення, яке у червні завдало значних збитків міським комунікаціям та мешканцям.
До виборів виконання обов’язків міського голови покладено на секретаря міської ради Марію Нікорич.
На посаду Новоселицького міського голови балотувалося дев’ять кандидатів. Віктор Скрикуляк набрав 21,2% голосів виборців.
У Сокирянах міськрада має нове приміщення
Виконком Сокирянської міськради днями розпочав працювати у новому приміщенні. Входини провели на 340-річний ювілей Сокирян. Стіни та стелі в кабінетах міськради оздоблено сучасними матеріалами. А в коридорах для відвідувачів встановили лавочки.
Будівництво цієї споруди розпочали ще наприкінці 80-х років. Довгобуд простояв 12 років. Лише тепер будівельні роботи вдалося завершити.