Британські собаки харчуються краще, ніж їхні господарі

---
2 363
0
Під час опитування, здійсненого серед 1337 власників собак, виявилося, що 18% господарів домашніх тварин постійно дають ласощі своїм домашнім тваринам. За зізнанням самих собачників, харчування їхніх собак часто набагато збалансованіше і корисніше, ніж їх власне. Наприклад, багато собак визнають лише свіжу їжу, категорично відмовляючись від консервованих продуктів.
Крім того, 21% британських собак дуже люблять сир, 15% не відмовляються від свіженької рибки, а 9% деколи надають перевагу свіжим овочам. Але найцікавіше: більше чверті англійців зазначили, що не відмовилися би скуштувати їжу, яку дають своїм домашнім улюбленцям. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують