Через аварію воду до пологового будинку возили пожежники

---
2 312
0
Аварійне пошкодження водогону сталося на вулиці Червоноармійській о 23.00. Як розповів "МБ" начальник центру пропаганди ГУМНС області Олексій Смирнов, про припинення подачі води повідомили диспетчера ГУМНС. На місце події направили аварійно-рятувальний підрозділ, який доставив до пологового будинку 750 літрів питної та технічної води. Водопостачання було поновлене о пів на четверту.
Як повідомив Олексій Смирнов, залучення рятувальних підрозділів передбачене у разі порушення життєдіяльності стратегічних об’єктів, до яких належать і пологові будинки, лікарні, школи. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.