Обленерго оголосило амністію крадіям електроенергії

---
2 380
0
Як повідомили в обленерго, впродовж місяця кожен несумлінний побутовий споживач, який свідомо або несвідомо порушує правила користування електроенергією, може звернутися до будь-якого РЕМ із письмовою заявою і чесно повідомити про порушення.
Обленерго гарантує, що такий споживач не нестиме відповідальності за свої дії, а контролери не складатимуть акт про порушення правил користування електроенергією та не здійснюватимуть жодних донарахувань. Більше того, мешканцям приватних будинків за кошти енергетиків буде встановлено нові електронні прилади обліку, а мешканці квартир отримають офіційний дозвіл на заміну ввідного кабелю. Якщо ж факт безоблікового споживання електроенергії під час перевірок буде виявлено працівниками обленерго, споживач нестиме повну відповідальність. 

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10