пригоди

---
1 894
0
Сусідка вкрала рушницю та набої
Про крадіжку рушниці та набоїв заявив до Кельменецького райвідділу міліції 67-річний чоловік. Він пояснив, що з його будинку хтось поцупив мисливську рушницю та 21 набій до неї. За підозрою в крадіжці слідчо-оперативна група затримала 29-річну сусідку потерпілого. Вкрадену рушницю та набої вилучили. 


Шахрайки знову обманули пенсіонерку
Черговою жертвою шахрайок, які під різними приводами заходять до помешкань літніх
чернівчан, стала 75-річна мешканка Шевченківського району міста. До неї додому прийшли дві невідомі жінки, які пропонували купити жіночі блузки та гольфи. Під час купівлі шахрайки забрали у жінки три тисячі гривень, повідомляє ЦГЗ УМВС. 


В аварії загинули люди, які їхали до Чернівців
7 жовтня неподалік села Чужинець у Млинівському районі Волинської області на автодорозі Ковель – Берестечко – Чернівці через порушення правил дорожнього руху автомобіль "Шкода-Октавія" зіткнувся з мікроавтобусом "Форд-Транзит". Бус віз громадян Білорусі до Чернівців. Внаслідок ДТП три особи загинули, десятьох осіб травмомовано. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.