Депутати не дали землю «Машзаводу» і поскаржаться на прокурора

---
1 937
0
На розгляд сесії міськради це питання виносилося вже вчетверте. Депутати відмовилися розглядати й протест міської прокуратури з приводу свого рішення. А ще звинуватили міського прокурора у лобіюванні інтересів приватного підприємства. Сесія вирішила звернутися до Генпрокуратури, щоби вона перевірила незаконні, на думку депутатів, дії міського прокурора. Під час обговорення висловлювалася думка про однобокість підходу прокуратури, яка не врахувала усіх обставин справи. Адже з’ясувалося, що земельна ділянка, на яку претендує ТОВ "Машзавод", має, крім нього, ще двох користувачів. Багатьох депутатів обурив і той факт, що машзавод передав квартирну чергу підприємства, в якій його працівники перебували 15-20 років, міській раді.
Міський прокурор Василь Блауш факт лобіювання заперечив. (І.Довгань). 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.