Злодійки видають себе за газовиків

---
1 429
0
79-річна мешканка Чернівців звернулася до Шевченківського райвідділу міліції із заявою про те, що впустила додому двох невідомих жінок, які представилися працівниками газової служби. Помітивши, коли старенька відволіклася, злодійки поцупили з помешкання 950 гривень, повідомили в ЦГЗ УМВС.
З такою ж заявою звернулася і 77-річна чернівчанка до Садгірського райвідділу міліції, яка пояснила, що після того, як з її квартири пішли дві невідомі жінки, що представилися працівниками тієї ж служби, вона виявила відсутність 300 гривень та золотих прикрас.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.