Даішники отримали 12 нових авто

---
1 956
0
Даішники отримали 12 нових авто У День Незалежності у Чернівцях працівникам Державтоінспекції вручили ключі від 12 нових автомобілів. Легковики закуплено коштом обласного управління міліції.
Ключі від машин вручив кращим нарядам ДАІ начальник УМВС України в Чернівецькій області генерал-майор міліції Василь Василов. За його словами, автомашини було придбано за сцецкошти, і коштуть кожна – 25 тисяч гривень. Легковики поліпшеного планування, з інжекторами. Як наголосив генерал, хоча ця кількість автомобілів повністю не розв’язує проблему забезпечення транспортом облдерж-автоінспекції, однак істотно вплине на якість і оперативність служби ДАІ.
Серед обновок – 11 авто марки ВАЗ-2107 та одна іномарка – "Фольксваген".
З 12 нових авто вісім працюватимуть у Чернівцях, а решта – в районах області.
За останні півтора року для правоохоронців області закуплено 103 нових авто (серед них 61 іномарка). Однак і після цього автопарк ДАІ потребує оновлення на 60%. (В. Гринюк). 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують