У зв’язку з повільними темпами освоєння субвенції наступний транш для нашої області зміщено на листопад-грудень. Це ще більше ускладнить освоєння коштів. Про це повідомляє прес-служба ОДА.
За словами начальника Головного управління фінансів ОДА Єлизавети Пушко-Цибуляк, найслабшим місцем в освоєнні коштів субвенцій у районах області залишається належне оформлення документації. У зв’язку з цим з фахівців Головних управлінь економіки, фінансів, управління містобудування та архітектури, КРУ, юрвідділу буде створено робочу групу з надання юридичного супроводу оформлення документації щодо освоєння коштів субвенцій.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року область змушена була повернути до держбюджету шість мільйонів гривень, оскільки чиновники ОДА не змогли їх вчасно розподілити.