Єгер біля Банилова застрелив вовка

---
1 748
0
– Дмитро Песарюк – понад 15 років на своїй посаді. Це один з кращих єгерів, який досконало знає повадки диких тварин, особливо хижаків, – каже головний мисливствознавець Сторожинецького держлісгоспу Сергій Чистов. – Зазвичай на вовків влаштовують облави по декілька днів, а тут один єгер повалив хижака, але якщо єгер обходить щодня лісові угіддя, то це не випадковість.
Додамо, що за рік один вовк з’їдає до 1,5 тонни м’яса, тобто 30-35 козуль. (П. Кирстюк) 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.