Озброєного злочинця бабуся оглушила макогоном

---
2 153
0
Четверо озброєних нападників скоїли розбійний напад на помешкання 26-річного валютника із Садгори. Потерпілий та його сім’я активно оборонялися, навіть старенька бабуся огріла одного із злочинців макогоном по голові. Втікаючи, злочинці забули одного зі своїх, загубили ніж, але прихопили сто тисяч гривень.
Увечері господар будинку вийшов на вулицю по потребі. У цей час під’їхала "Волга", з якої вискочили троє чоловіків у масках, озброєні ножем та пістолетом, які забігли до будинку, а водій автомобіля залишився чекати на напарників. Як заявив згодом потерпілий, зловмисники забрали пакет, в якому було сто тисяч гривень. Господар, який повернувся до будинку, та його сім’я опиралися нападникам. Коли чоловік зчепився з одним із них, старенька бабуся вхопила макогін та вдарила нападника по голові. Злочинці втекли на автомобілі, а їхній оглушений напарник не встиг, і його затримали викликані сусідами співробітники міліції. Також на місці злочину знайшли ніж, який загубили нападники.
Затриманий – мешканець Новоград-Волинського Житомирської області, який вже чотири рази був засуджений і провів за гратами загалом сім років. Ще одного з нападників затримали там же, в Новограді-Волинському. Встановлено й особи інших двох гастролерів. Здійснюються заходи щодо їхнього затримання, повідомив начальник відділу карного розшуку УМВС Микола Макаревич.
Схоже, злочинці приїхали на Буковину саме з метою скоєння розбійного нападу. Один з них прибув ще за тиждень до злочину, щоби оцінити обстановку. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.