Підприємства торгівлі збиткові?

---
1 420
0
Усі інші отримали 31,3 млн грн збитків. Про це повідомило Головне управління статистики в області. Найбільше прибутку отримали підприємства, що займаються операціями з нерухомістю, здають у найм та надають послуги юридичним особам – 24 млн грн прибутків, та підприємства промисловості – 7,8 млн грн. Водночас збитковими були підприємства торгівлі – 3,1 млн грн збитків та транспорту – 1,1 млн грн збитків.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.