Біопальне з ріпаку з’явиться вже наступного року

---
2 184
0
– Наступного року агропідприємства з Вашківців, Мамаївців інших населених пунктів здійснюватимуть польові роботи вже на своєму паливі, – розповів Георгій ШУТАК, заступник голови облдержадміністрації. – Агроформування матимуть змогу придбати обладнання і виготовляти пальне самостійно, залежно від потреб. Скажімо, із 200 гектарів засіяних ріпаком підприємство зможе виготовити до 300 тонн рапсової олії, з якої отримає біопальне.
За словами Петра МЕЛЬНИКА, голови правління ВАТ "Чернівецький емальзавод "Карпати", підприємство уже сьогодні готове приступити до виготовлення обладнання для виробництва біопального:
– Підприємство налаштоване вже сьогодні виготовляти таке обладнання. На заводі створено всі умови для цього, обладнання заводу сертифіковане. Нині вже декілька підприємств зацікавилися цим обладнанням. Воно може виготовляти пальне з рапсової, соєвої олії чи іншого жиру. Підприємствам буде зручно і вигідно самим виготовляти пальне для своїх потреб і не залежати від цін на нафтопродукти, які постійно зростають.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.