Пономарьову подобаються Чернівці через гарні спогади

---
1 744
0
– Треба частіше сюди приїжджати, – сказав співак Олександр Пономарьов після концерту у Літньому театрі, присвяченого Дню машинобудівника. – Я дуже люблю Чернівці та чернівчан, адже із цим містом у мене пов’язано багато гарних моментів життя – перший виступ на великій сцені, написання пісні "З ранку до ночі", знайомство з Оленою Мозговою…
Концерт відбувся у неділю, 24 вересня. Дирекція підприємства для своїх працівників спеціально запросила відомого співака.
Олександр активно спілкувався з публікою, вітав зі святом присутніх та співав свої найкращі хіти, серед яких були як нові, так і дуже давні. Зал охоче підспівував артистові, а наприкінці концерту змусив його заспівати пісню "Зіронька" на біс. Окрім Пономарьова, на сцені час від часу з’являвся шоу-балет, який запальними танцями розігрівав публіку. Запал передався і співакові. Під час виконання рок-пісні "Baby ticket" виконавець зняв піджак і почав стрибати на сцені. Як не дивно, глядачі сприйняли цей потужний рок із захопленням та у ритм похитували головами.
Потішив Сашко також анекдотом. Він зізнався, що вперше розповідав анекдот на концерті. Публіка залишилася задоволеною, а Олександр ледь виніс усі подаровані квіти.
На концерт хотіли потрапити люди, які не мали жодного стосунку до машинобудування. Однак пропускали лише за запрошеннями. Літній театр був оточений шанувальниками Пономарьова, а коли він йшов до машини, армія охочих отримати автограф просто накинулася на нього.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.