RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

спортивне орієнтування
Омельченко на Чемпіонаті світу у спринті – шостий
У першому фіналі Чемпіонату світу, який триває у Данії, лідер українського орієнтування Юрій Омельченко показав шостий результат на спринтерській дистанції, на якій чернівчанин 11 років тому святкував сенсаційну перемогу. Вихованець Дениса Тищука пробився до фіналу і на середній дистанції, де він теж має в активі медалі з Чемпіонатів світу та Європи. У цьому виді програми нагороди розіграють завтра, 4 серпня.

Чотири нагороди – у різних товариств
Чотири елітні нагороди обласного гатунку розіграли минулих вихідних орієнтувальники. На чемпіонаті області зі спринту переможцями стали Тарас Остап'юк ("Україна" та Ганна Дядюра ("Спартак"), а в Кубку області на середніх дистанціях – Михайло Курка ("Колос") та Тетяна Жильцова (освіта).

легка атлетика
Золото-срібний дубль Ібрагімової
Дві нагороди здобула на юніорському Чемпіонаті України з легкої атлетики у Києві чернівчанка Севіль Ібрагімова (на фото, "Україна"). Вихованка Геннадія та Любові Слюсарєвих перемогла на 100-метрівці (11,98) і фінішувала другою на дистанції 200 м (24,39).
Ще дві медалі пов’язані з Буковиною через екс-чернівчанку Світлану Кудлацьку, чиї підопічні Світлана Вавилова і Юлія Давиденко з Білої Церкви посіли перших два
місця у спортивній ходьбі на 10 км. Причому Вавилова встановила юніорський рекорд України – 46.52,63.

Редактор: admin
3-08-2006, 14:12