Меліса – природне знеболювальне та заспокійливе

---
9 068
0
– Основним цілющим чинником меліси є ефірна олія, – розповідає фітотерапевт Микола МИГАЛАТЮК. – Збирають листки меліси тільки до цвітіння, доки вся рослина випромінює приємний лимонний аромат. Після цвітіння запах стає важким, бо змінюється склад ароматичних речовин.
У медичній практиці меліса корисна за всіх видів неврозів, проти болю в шлунку, кишківнику, головного болю, посиленого серцебиття, запаморочення.
При блюванні у вагітних добре допомагає чай із суміші меліси, м’яти перцевої та квіток ромашки, взятих порівну: столову ложку суміші залити склянкою окропу, настояти 30 хвилин і пити невеликими ковтками 2-3 склянки на день.
При нервовому потрясінні використовують суміш листків меліси, шишок хмелю, кореню валеріани, взятих порівну: столову ложку суміші – на склянку окропу, настояти 30 хвилин і пити перед сном.
Загалом меліса є засобом, що діє протиспазматично і знеболювально, сечогінно, заспокоює нерви і покращує травлення. Чай із меліси п’ють при болісних місячних: столову ложку меліси заливають склянкою окропу, настоюють 30 хвилин і п’ють по склянці увечері та вранці маленькими ковтками.
Вживання чаю з мелісою допомагає при задухах, знесиленні та дратівливості, болю в ділянці серця, знижує кров’яний тиск.
Корисна меліса для ванн при ревматичних болях, порушеному обміні речовин та як загальнозміцнювальний засіб при занепаді сил.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують