Принц подарував дружині вівцю і барана

---
1 751
0
Принц Уельський Чарльз подарував своїй дружині, герцогині Корнуельській, на 60-річчя вівцю і барана рідкісної породи, пише "The Daily Mail".
Як розповіли джерела, близькі до Камілли, ювілярка була "у нестямі від радості". "У королівській сім’ї всього вже так багато, що вони не дарують один одному шалено дорогі подарунки. За деякими даними, за кожну тварину принц заплатив близько 300 фунтів. Вівця і баран приєднаються до стада, що проживає на фермі Чарльза у Глостерширі. Окрім овець, Чарльз вручив дружині декілька морозостійких багаторічних рослин, пише "The Daily Mail". Камілла любить садівництво, і квіти у неї в саду непогано приживаються, зазначили джерела.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують