
Майже на півмільйона гривеньнового обладнання для лікарні закупила обласна влада. Завдяки цьому відділення неонатальної реанімації повністю забезпечили необхідною апаратурою, констатує головний лікар обласної дитячої лікарні Роман АНДРІЙЧУК.
– У нас з’явилося шість нових кювезів, два реанімаційні столи для новонароджених, – розповідає Роман Андрійчук. – Обладнання – з найсучасніших, японської та австрійської фірм. До кінця нинішнього року лікарня повинна отримати ще одне робоче реанімаційне місце для неонатальної реанімації.
– Сподіваємося, що завдяки цим вкладенням у лікарню вдасться зменшити показник малюкової смертності, тобто врятуємо ще не одне дитяче життя, – продовжує Роман Георгійович. – Якщо ще минулого року область була на останньому, 26-му місці з малюкової смертності, зараз можу сказати, що ситуація покращилася: тепер Буковина на 19-му місці. Вдалося нам з допомогою нової апаратури виходити і двох новонароджених вагою до кілограма.
Загалом нинішнього року обласна дитяча лікарня отримала обладнання на понад півтора мільйона гривень. (Л. Осадчук)
Автор: admin
Рейтинг:
(голосів: 1)
23-10-2007, 11:57

0

2264
«Немає вакцини ні для бідних, ні для багатих»: медик ві ...
Виробники вакцин не захочуть мати справу з Україною, – ...
«Не вірте фейкам»: директор Калинівського ринку запевни ...
На Буковині перша чиновниця публічно вакцинувалася від ...
На Буковині перша чиновниця публічно вакцинувалася від ...
«Немає вакцини ні для бідних, ні для багатих»: медик ві ...
Чернівці отримають 20 нових тролейбусів-«гармошок»: зас ...
«За що нам жити?»: Чернівецьку ОДА пікетують підприємці ...
«Заборонене на продаж не виставляємо»: що відбувається ...
Мер українського міста допустив, що люди, які відмовляю ...