Мандаринове дерево і твердий мед продаються на ярмарку

---
3 156
0
Найбільші черги – за медом. Його можна придбати не лише у банках (ціна – від 13,5 гривні за кілограм), а й шматками. Продавець нарізає твердий мед, як масло, і загортає у поліетилен. Каже, що зазвичай мед кристалізується за місяць-два, а на холоді – ще швидше. Тож цієї пори рідкий мед може бути лише розтопленим. Тому краще брати його шматками.
Намет з копченою рибою також привабив багатьох відвідувачів.
Копчена горбуша коштує 25 гривень.
Як на дивовижу, відвідувачі дивляться на мандаринове дерево – звичайний кімнатний вазон у горщику для квітів, рясно всіяний справжніми мандаринами. Один саджанець такого прищепленого лимона, мандарина, апельсина чи грейпфрута коштує 40 гривень. Три штуки віддають за сотню. Господар показує, що на саджанцях уже з’явилися квіти, і через чотири місяці обіцяє перший урожай.
Продаються також саджанці фруктових дерев й усілякий товар для сучасних городників: плоскорізи, насіння, засоби захисту рослин, література тощо.
Не за сезоном багато на ярмарку шуб – схоже, продавці ловлять останній шанс, хоча б зі знижкою збути непопулярний цієї теплої зими товар. (Н. Макушинська) 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
9 261
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 212
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
5 876
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
4 613
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 473
У душовій упала стеля, всюди лазять таргани: студенти скаржаться на умови у гуртожитку ЧНУ - відео
3 632
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 452
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
3 014
Знову аварія у Чернівцях на важливій вулиці: рух ускладнений
2 934
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 837