Змінив прізвище на честь лікаря, який врятував життя

---
3 078
0
Рік тому Михайло Григорович вирішив змінити прізвище – і зовсім не через те, що його рідне було немилозвучним. Він став Халатурником – як і головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги.
– Чотири роки тому він врятував мені життя, – розповідає Михайло Григорович. – Ми були знайомі раніше, але я ніколи не думав, що життєві обставини складуться так, що він стане моїм найбільшим другом, старшим братом.
– Біда трапилася ввечері, я саме був біля дріжджзаводу. Зателефонував Вікторові Васильовичу, він одразу ж приїхав, зробив укол, відвіз мене до лікарні, – пригадує події кількарічної давності Михайло Григорович. – Мене лікували п’ять днів, але легше не ставало. Тоді Віктор Васильович узяв на роботі відпустку, завів свою машину і сам повіз до Трускавця, де здійснюють процедуру, яка була мені необхідна. Возив мене на процедури, підтримував.
– Стан Михайла був дуже важким, – каже Віктор Васильович. – У нього фактично вже не працювали нирки.
Завдяки Вікторові Халатурнику Михайло повернувся до життя. Нині він виховує двох діточок, є депутатом районної ради.
– Не передати словами моєї вдячності Вікторові Васильовичу, – каже Михайло. – Нас поєднала справжня чоловіча дружба. А рік тому я вирішив змінити прізвище на Халатурник – на знак подяки лікареві. І дружина мене підтримала. Тепер у мене є ще один рідний брат – старший.
– Дружба у нас – щира, незважаючи на чималу різницю у віці: Михайлові – 37, а мені – за 50, – каже Віктор Халатурник. – Бачимося щотижня, а якщо не випадає – обов’язково передзвонюємося. Я йому телефоную, і маємо відверту чоловічу розмову: "Де був? Чому не був удома?" Щось йому раджу чи вчу, як старший брат. Він іноді чинить опір, але загалом дослуховується.
Всі свята зустрічаємо з родинами разом. Допомагаємо один одному в усьому. Нічого незвичайного у цьому не бачу – всі люди повинні так чинити.
Михайло – лише один із тих, кого врятував Віктор Халатурник. У медицині він вже 24-й рік, а починав трудову біографію анестезіологом-реаніматологом. 16 років він пропрацював у реанімації Кіцманської районної лікарні.
– Неправда, що лікар із часом звикає до болю і страждань, – каже він. – Навпаки, з часом усе відчуваєш гостріше, дуже переживаєш.
Знаєте, що найприємніше для лікаря? Коли хворий виписується з лікарні і здоровим повертається додому. І несуттєво, чи він каже дякую чи ні, чи згадує потім, що саме ти повернув його життя. Головне –хворий одужує.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.