Рекорд торгів за оренду землі – понад 20 мільйонів

---
2 026
0
Умовою конкурсу було збереження впродовж усього терміну оренди (до 1 січня 2037 року) цільового призначення земельної ділянки. До укладання Договору оренди земельної ділянки орендар повинен сплатити втрати, завдані відведенням сільськогосподарських угідь (ріллі) під будівництво, а також внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціально-культурної інфраструктури міста.
Конкурс виграло київське дочірнє підприємство "Строймаркет Груп", яке запропонувало внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціально-культурної інфраструктури міста у розмірі 20,3 мільйона гривень. У конкурсі брали участь ще два учасники – досить відомі в Україні торгово-сервісні мережі.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10