Обери «Сім чудес України»

---
2 706
0
Сьомого липня стартує Інтернет-голосування акції "Сім чудес України". У дендропарку "Софіївка" в місті Умані Черкаської області під час святкування фестивалю "ЕтноЛіто" буде оголошено список з 21-го об’єкта, з-поміж яких голосуванням оберуть сім. Список склав оргкомітет акції, який очолює заступник голови Верховної Ради Микола Томенко, з представниками 27-ми регіональних оргкомітетів.
Номінанти на звання семи чудес України будуть винесені на експертне та громадське обговорення шляхом Інтернет-голосування на сайті www.7chudes.in.ua. Рекламні ролики акції транслюються кількома телеканалами. Підбиття підсумків та оприлюднення семи чудес України відбудеться напередодні Дня Незалежності у Києві.
Для участі в цій акції у кожному з регіонів України створено обласні оргкомітети, які за результатами висновків експертів, краєзнавців, культурологів та громадських обговорень пропонують до загальноукраїнського списку чудес до трьох історичних та архітектурних пам’яток будь-якого періоду побудови, призначення та міри збереження зі свого регіону.
Термін подачі заявок від регіонів завершився у травні. Від Чернівецької області оргкомітет підготував подання на три дива Буковини: село Біла Криниця з комплексом Успенського Собору, колишню резиденцію Буковинських митрополитів у Чернівцях та Хотинську фортецю.
Акція "Сім чудес України" триватиме і після 24 серпня. Оргкомітет вирішив провести наступного року другий етап акції і визначити сім природних див України. Причиною цього стало подання регіонами на конкурс великої кількості унікальних природних пам’яток.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10