У цьогорічному – XVII – "Пісенному вернісажі" брали участь понад 300 виконавців. Журі очолював народний артист України, академік Анатолій Авдієвський.
Вперше за багато років фестиваль відбувся не на головній сцені країни, у палаці "Україна", а у Міжнародному центрі культури і мистецтв. Як пояснили організатори "Пісенного вернісажу", орендна плата, якої вимагає "Україна", виявилася занадто високою.
Радість від отриманої нагороди подвоїлася, коли співак дізнався, що майже одночасно лауреаткою іншого фестивалю – "Гран-прі надія" – стала його донька Святослава. Їй тринадцять років, вона навчається у музичній школі по класу фортепіано, брала участь у багатьох дитячих фестивалях і конкурсах, де ставала лауреаткою. А ось у Києві виступила вперше. Та ще й одразу в палаці "Україна"! Це було справжнім святом для юної співачки.