Асфальтують дорогу до туркомплексу «Мигове»

---
1 836
0
%0% – Ремонтні роботи здійснюють дві районні філії облавтодору – Вижницька і Сторожинецька, – повідомив начальник Служби автомобільних доріг в області Роман МАЙОР. – Буде заасфальтовано чотири кілометри дороги від Луківців до комплексу "Мигове". Крім того, капітально відремонтуємо міст через Сірет, укріпимо береги, підпірні стінки. Весь комплекс робіт обійдеться у 8 мільйонів гривень. До вересня, якщо не завадить погода, плануємо відкрити проїзд відремонтованою дорогою.
Однак дорожники вже тепер переймаються станом дороги в майбутньому. Якщо нею постійно їздитимуть великогабаритні гусеничні лісовози, то довго вона не протримається.
– Два роки тому ми здали в експлуатацію гравійну дорогу від села Конятин до Самакова, – розповів Роман Майор. – Вкладено 9 мільйонів гривень. Але дорогою почали возити зрубаний ліс – і зараз вона розбита та перебуває в жалюгідному стані. (Н. Будна).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують