Більш як на трьохстах сторінках уміщено чимало літературних творів, наукових та аналітичних статей. А відкривається часопис великою добіркою публікацій до 90-річчя з дня народження Михайла Івасюка. Читач знайде тут кілька фрагментів із невідомого роману Михайла Григоровича "У царстві вертухаїв", який побачить світ у видавництві "Місто". Журнал також помістив листування ювіляра зі своїми дітьми і статтю Олега Рарицького "Я мушу кожну мить іти до тебе": Володимир Івасюк у спогадах батька".
Літературний розділ представлений поетичними добірками отця Валерія Сиротюка, Богдана Ільницького та Івана Війтенка, новелою Михайла Брозинського "Прощальний вальс" та перекладами Петра Рихла з німецької австрійської поетеси Інгеборг Бахман. У рубриці "Літературні діалоги" ведуть розмову-диспут лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Степан Сапеляк і поет Микола Рачук.
Ще вміщено в "Буковинському журналі" унікальну публікацію – листування Степана Смаль-Стоцького з Іваном Франком, яку підготував О. Горбатюк.
Історичний розділ представлений дослідженнями О. Масана до 600-річчя Чернівців ("Поміж військових лихоліть") і П. Бочана.
Лідія Ковалець у літературознавчому розділі продовжує досліджувати родовід Юрія Федьковича. Алла Данилевич висвітлює містичну функцію природи у творчості Ольги Кобилянської.
У рубриках "Ювілеї" та "Пам’ять" Ігор Буркут та Олександр Огуй розповідають про відомого вченого та громадсько-політичного діяча Олега Панчука та європейського педагога з Буковини Йосифа Антохія.
На обкладинці часопису представлено репродукції гарячого батику молодої художниці зі Львова Богдани Якимчук, яка переконана, що чим більше роботи доручатимемо комп’ютеру, тим більше і глибше цінуватимемо все рукотворне.