КОРОТКО

---
1 514
0
Міністрів просять не об’їдатися

Глава ізраїльського уряду Аріель Шарон порадив своїм міністрам не зловживати калорійними ласощами, які є обов’язковим атрибутом єврейського свята Ханука, що розпочалося 25 грудня із заходом сонця.

Шарон, який сам потерпає від надлишкової ваги, повернувся у неділю, 25 грудня, до повноцінної роботи після мікроінсульту, перенесеного тиждень тому. Лікарі порадили йому дотримуватися дієти.

"Сподіваюся, ви всі поласуєте "суфганійот" (пампушками) і "латкес" (картопляними млинцями), але я раджу вам не перестаратися", – цитує місцеве радіо Шарона.

Апетитні пампушки з різноманітною начинкою, покриті цукровою пудрою, є обов’язковим атрибутом свята Ханука.

Воно було встановлене начесть перемоги іудеїв над іноземними загарбниками.



Різдвяної ночі французи палили авто

Різдвяної ночі у Франції спалено 110 автомобілів, повідомила радіостанція "Франс-Інфо" з посиланням на джерела в МВС. За даними цих джерел, нинішня кількість актів вандалізму приблизно відповідає рівню минулого року.

Впродовж останніх років різдвяної і новорічної ночей у країні незмінно фіксуються від декількох десятків до декількох сотень випадків спалення автомашин.


Лукашенко знову буде президентом?

Президент Білорусії Олександр Лукашенко має намір і далі керувати країною.

Як повідомляє радіостанція "Ехо Москвы", він подав до Центрвиборчкому Білорусі заяву про реєстрацію ініціативної групи громадян з висунення його кандидатом у президенти країни на виборах, які мають відбутися 19 березня 2006 року. За інформацією ІТАР-ТАСС, раніше були прийняті заяви від лідера Консервативно-християнської партії білоруського Народного фронту Зенона Позняка, який перебуває в політеміграції в США, та голови Ліберально-демократичної партії Сергія Гайдукевича.


Закордонних паспортів до Росії ще не треба

Ще щонайменше рік українсько-російський кордон можна буде перетинати лише за внутрішнім паспортом України. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Борис Базилевський:

– Під час останніх українсько-російських консультацій, що відбулися в жовтні цього року в Києві, досягнуто домовленості, що найближчим часом не будуть вимагати закордонних паспортів для перетину українсько-російського кордону.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.