На ГРЗ захворіли понад чотири тисячі осіб, а вакцини немає

---
1 706
0
Збільшення кількості хворих на грип фахівці очікують на січень-лютий.

– Щороку на початку січня спостерігається різке збільшення кількості хворих на грип, – розповідає завідувач епідвідділу облСЕС Юрій ПАДУРАРУ. – Передбачити, чи буде нинішнього року епідемія, неможливо, але минулого року ми не перевищили епідпоріг.

Нинішнього року щеплено проти грипу понад п’ять тисяч осіб. Вакцинування можна робити і зараз, щоправда, до обласної санепідемстанції ще не надійшла чергова партія вакцин, і чи будуть вони – ще невідомо. (Л. Осадчук)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.