Cироти отримали соціальне житло

---
1 819
0
Для дівчат-сиріт виділено чотирикімнатну квартиру з маневрового фонду міської ради в центральній частині міста. На здійснення євроремонту витрачено 65 тисяч гривень та 30 тисяч гривень спрямовано на облаштування житла меблями. У квартирі житимуть 9 дівчат – випускниць ВПТУ та працівник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Дівчатам закуплено усю побутову техніку, набори постільної білизни та кухонного посуду.

Це вже друга квартира такого типу. Торік новосілля справили 9 хлопців, які отримали облаштоване соціальне житло. За даними відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, експеримент себе виправдав і потребує подальшого застосування на міському і на обласному рівнях. (О. Мостіпака)

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10