У рамках форуму відбувся конкурс кухарів, кондитерів і барменів. Кухарі та кондитери, чимало з яких мають нагороди всеукраїнських конкурсів, представили свої витвори, а бармени змагалися у приготуванні коктейлів на очах глядачів та журі.
– Сьогоднішній захід організували для популяризації правильного вживання алкоголю, – розповів голова Асоціації барменів Буковини Микола ЗАГАРЮК. – Не обов’язково треба пити багато. Краще менше, але гарної якості та зі смаком.
Після конкурсу глядачі могли побачити справжнє бармен-шоу – такі заходи проводять професіонали для реклами брендів.
Переможці, які отримали грамоти від міської ради та призи від спонсорів, візьмуть участь у сьомому міжнародному конкурсі барменів
(І. Довгань)