У жовтні цьому храму виповнилося 200 років. Рівно дві сотні років і святині, яка знаходиться у церкві, – іконі св. ап. Іоанна Богослова. Четвертий рік по ній стікає святе миро, тому їдуть до цієї церкви люди навіть з інших областей та Молдови.
– Ікона почала мироточити у вересні 2002 року, – розповідає настоятель церкви протоієрей Микола Шквара. – Саме тоді ми побудували капличку і хрест на в’їзді до села, і напередодні їх освячення ввечері замироточила ікона. Йшла вечірня служба, і раптом усі відчули аромат мироточення. Подивилися на ікону – а на ній ряд потоків мира.
Відтоді приїжджають прикластися до ікони навіть з інших областей. Є й випадки зцілення: наприклад, хлопчик, який заледве ходив від хвороби, поїхав додому здоровим.