За сміття платитимуть усі однаково

---
1 815
0
Таке рішення прийняла сесія міської ради. Новий тариф для мешканців комунальних будинків та багатоповерхівок було встановлено ще з 1 червня, тоді як мешканці приватного сектору платили донині лише по гривні. Тепер усі платитимуть однаково.

Однак навряд чи подорожчання матиме значний ефект для "Альтфатера" і "Чернівціспецкомунтрансу". Адже, за даними департаменту житлово-комунального господарства, у серпні проплата мешканців приватного сектору за вивезення сміття становила: по Шевченківському району – 16,6%, по Першотравневому – 4,4%, по Садгірському – 13,4%, загалом по місту – 12,7%. Чернівчани не хочуть платити навіть по гривні. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.