Депутати з’ясують, чи давав Березовський гроші на вибори

---
1 573
0
"Зважаючи на настрої, гадаю, 226 голосів є", – сказав Литвин учора, відповідаючи на запитання про те, чи вистачить у парламенті голосів для створення слідчих комісій, на яких наполягають представники фракцій КПУ і СДПУ(О).

Відповідаючи на запитання про те, чи заслухає парламент інформацію Григорія Омельченка – голови тимчасової слідчої комісії з розслідування резонансних справ, зокрема, вбивств журналістів Георгія Гонгадзе та Ігоря Александрова, Литвин зазначив, що ця тема повинна порушуватися винятково для встановлення істини, і він у цьому зацікавлений безпосередньо.

Перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк також вважає, що у вівторок, швидше за все, буде створено слідчу парламентську комісію з розслідування інформації про фінансування з-за кордону президентської кампанії. Про це Мартинюк заявив на прес-конференції у понеділок, повідомляє Інтерфакс-Україна. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.