Weather

Майже 94% буковинців вважають себе бідними

---
2 472
0
Кожен другий мешканець Буковини вважає свої доходи достатніми, але 94% домогосподарств зараховують себе до бідних, – засвідчили результати здійсненого Головним управлінням статистики в області опитування 650 членів домогосподарств.

Результати опитування, розповсюджені на всі домогосподарства області, засвідчили, що 52% мешканців оцінили рівень своїх доходів як достатній. 41% домогосподарств мали достатній дохід для нормального харчування, але обмежували себе у придбанні непродовольчих товарів та послуг. Водночас 2,6% домогосподарств не змогли забезпечити навіть достатнє харчування. Кожні три з чотирьох домогосподарств зазначили, що рівень добробуту не дозволяв їм за необхідності купити холодильник, пральну машину чи навіть недорогий телевізор.

У разі отримання додаткових коштів кожне друге домогосподарство спрямувало б їх передусім на лікування або організацію відпочинку, два з п’яти – на придбання одягу та взуття, кожне третє – покращання житлових умов або придбання побутової техніки, кожне четверте – накопичення, кожне п’яте – покращання харчування, кожне шосте – підвищення рівня освіти та придбання автомобіля.

За оцінкою матеріального добробуту, 94% домогосподарств вважають себе бідними, решта – представниками середнього класу (по Україні цей показник становить, відповідно, 78% та 21%). На думку третини респондентів, щоби не відчувати себе бідними, необхідно мати дохід на члена родини у розмірі 270-500 гривень на місяць, половина опитуваних вважає, що ця сума повинна становити 500-1000 гривень, а кожному п’ятому потрібно отримувати щомісяця понад 1100 гривень на одного члена родини.

За ступенем значущості всі домогосподарства основним пріоритетом назвали здоров’я, другим – матеріальний добробут, третім – впевненість у завтрашньому дні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують